List of terms Number: 4 terms

Товарно-транспортні документи

Товарно-транспортні документи — документи, відповідно до яких здійснюється переміщення транспортних засобів, у тому числі документи, за якими здійснюється перевезення до пункту пропуску (при вивезенні товарів) та від пункту пропуску до місця призначення (при ввезенні товарів).


Товарно-транспортні документи — документи, відповідно до яких здійснюється переміщення транспортних засобів, у тому числі документи, за якими здійснюється перевезення до пункту пропуску (при вивезенні товарів) та від пункту пропуску через державний кордон до місця призначення (при увезенні товарів).


Товарно-транспортні документи — документи, відповідно до яких здійснюється переміщення транспортних засобів, у томі числі документи, за якими здійснюється перевезення до пункту пропуску (при ввезенні) та від пункту пропуску до місця призначення.


Товарно-транспортні документи — документи, відповідно до яких здійснюється переміщення транспортних засобів, у томі числі документи, за якими здійснюється перевезення до пункту пропуску (при ввезенні) та від пункту пропуску до місця призначення.on top