List of terms Number: 6 terms

Сертифікат льотної придатності

Сертифікат льотної придатності — документ, що свідчить про відповідність екземпляра ПС чинним вимогам льотної придатності і дає право на льотну експлуатацію ПС згідно зі встановленими обмеженнями.

 Про затвердження Правил сертифікації експлуатантів
Мінтранс України; Order, Rule on May 29, 1998204

Сертифікат льотної придатності — документ, що свідчить про відповідність екземпляра повітряного судна чинним вимогам льотної придатності і дає право на льотну експлуатацію повітряного судна згідно з установленими обмеженнями.


Сертифікат льотної придатності — документ, що свідчить про відповідність екземпляра ПС чинним вимогам льотної придатності і дає право на льотну експлуатацію згідно з установленими обмеженнями.


Сертифікат льотної придатності — документ, що засвідчує відповідність екземпляра повітряного судна типовій конструкції, зазначеній у Сертифікаті типу зразка, і є необхідною умовою допуску до льотної експлуатації цього екземпляра ПС з установленими для нього обмеженнями.


Сертифікат льотної придатності — документ, що свідчить про відповідність екземпляра ПС чинним вимогам льотної придатності і дає право на льотну експлуатацію ПС згідно з установленими обмеженнями.

 Про затвердження Правил сертифікації експлуатантів
Державіаслужба; Order, Rule, Specification, Typical Form, Requirements on September 20, 2005684

Сертифікат льотної придатності — документ установленого зразка, що свідчить про відповідність екземпляра повітряного судна чинним вимогам льотної придатності і дає право на льотну експлуатацію повітряного судна згідно з установленими обмеженнями.

 Про затвердження Правил реєстрації цивільних повітряних суден в Україні
Державіаслужба; Order, Rule, Typical Form, Specification on January 31, 200667


on top