List of terms Number: 5 terms

Сертифікат відкритого ключа

Сертифікат відкритого ключа - документ, виданий центром сертифікації ключів, який засвідчує чинність і належність відкритого ключа підписувачу. Сертифікати ключів можуть розповсюджуватися в електронній формі або у формі документа на папері та використовуватися для ідентифікації особи підписувача

 Про електронний цифровий підпис
Law of Ukraine on May 22, 2003852-IV

Сертифікат відкритого ключа (далі — сертифікат ключа) — документ, виданий центром сертифікації ключів, який засвідчує чинність і належність відкритого ключа підписувачу. Сертифікати ключів можуть розповсюджуватися в електронній формі або у формі документа на папері та використовуватися для ідентифікації особи підписувача.

 Про електронний цифровий підпис
Law of Ukraine on May 22, 2003852-IV

Сертифікат відкритого ключа — документ, виданий центром сертифікації ключів, який засвідчує чинність відкритого ключа і його належність підписувачу. Сертифікати ключів можуть розповсюджуватися в електронній формі або у формі документа на папері та використовуватися для ідентифікації особи підписувача.


Сертифікат відкритого ключа — документ, виданий Центром сертифікації ключів Держмитслужби, який засвідчує чинність і належність відкритого ключа підписувачу. Сертифікати ключів розповсюджуються в електронній формі та використовуються для ідентифікації особи підписувача.


Сертифікат відкритого ключа - електронний документ, який засвідчує належність відкритого ключа фізичній або юридичній особі, підтверджує її ідентифікаційні дані та/або надає можливість здійснити автентифікацію веб-сайту

 Про електронні довірчі послуги
Law of Ukraine on October 5, 20172155-VIII


on top