List of terms Number: 5 terms

Район аеродрому

Район аеродрому — частина повітряного простору над аеродромом та прилеглою до нього місцевістю у встановлених межах у горизонтальній та вертикальній площині. Для аеродромів цивільної авіації, як правило, радіусом 10 км від центру аеродрому (КТА) від земної поверхні до встановленої верхньої межі.


Район аеродрому — частина повітряного простору над аеродромом та прилеглою до нього місцевістю у встановлених межах у горизонтальній та вертикальній площині. Для аеродромів цивільної авіації, як правило, радіусом 10 км від центру аеродрому (КТА), від земної поверхні до встановленої верхньої межі.

 Про затвердження Правил метеорологічного забезпечення авіації
Державіаслужба, Мінприроди України, Міноборони України; Order, Rule, Form, Sample on November 14, 2005851/409/661

Район аеродрому — частина повітряного простору над аеродромом та прилеглою до нього місцевістю у встановлених межах у горизонтальній та вертикальній площинах.

 Про затвердження Правил авіаційного пошуку та рятування в Україні
МНС України (з 2005 р.); Order, Rule, Typical Form, Requirements, Procedure, Terms on May 17, 2006297

Район аеродрому — частина повітряного простору над аеродромом та прилеглою до нього місцевістю у встановлених межах у горизонтальній та вертикальній площині.

 Про затвердження Правил організації та виконання авіаційних робіт у сільському та лісовому господарстві
Мінтрансзв'язку України; Order, Rule, Typical Form, Plan, Instruction, Report, Letter, Specification, Act on December 22, 20061179

Район аеродрому — частина повітряного простору над аеродромом та прилеглої до нього місцевості у встановлених межах у горизонтальній площині — у радіусі не більше 30 км від центру аеродрому, у вертикальній площині — від земної поверхні до висоти, яка на 300 м більша висоти польоту по колу.on top