List of terms Number: 3 terms

Райдужний друк

РАЙДУЖНИЙ ДРУК — спеціальний друк, що забезпечує поступовий перехід одного кольору елементів без їх розривів і зміщення в інший. Кількість фрагментів райдужного друку на лицьовому боці — 3: перехід жовтої фарби в рожеву та коричневої у вишнево-коричневу в двох сітках, що утворюють орнамент вздовж верхнього та нижнього країв банкноти, а також зеленої в жовту в сітці з цифрами номіналу по центру банкноти. Кількість фрагментів райдужного друку на зворотному боці — 4: перехід червонувато-коричневої фарби в жовту в підкладі навкруги зображення собора Святої Софії, темно-рожевої в оливково-коричневу — у фоновій сітці горизонтальних смуг орнамента, а також оливкової у світло-коричневу і вишневої в темно-коричневу — при виконанні підкладу та зображення собора.


Райдужний друк — спосіб друку з однієї друкарської форми двома або кількома фарбами, які на відбитку поступово переходять одна в другу і створюють ефект "райдуги".


РАЙДУЖНИЙ ДРУК — спеціальний друк, що забезпечує поступовий перехід одного кольору елементів без їх розривів і зміщення в інший.on top