List of terms Number: 10 terms

Радник

Радник — юридична особа (група юридичних осіб), яка визначається відповідно до цього Положення і на договірній основі надає послуги Фонду з підготовки та проведення конкурсів з продажу пакетів акцій відкритих акціонерних товариств.


Радник — юридична особа (група юридичних осіб), яка на підставі угоди з Фондом державного майна України (далі — Фонд) надає послуги в процесі організації і проведення конкурсу.

 Щодо відбору фірм-радників для проведення конкурсів
Фонд державного майна; Order, Regulation on February 19, 1997186

Радник — юридична особа (група юридичних осіб), яка на підставі угоди з Фондом державного майна України (далі — Фонд) надає послуги в процесі організації і проведення Інвестиційного конкурсу.

 Про конкурсний відбір юридичних осіб
Фонд державного майна; Order, Regulation on August 13, 1996919

Радник — юридична особа (об'єднання юридичних осіб), визначена відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення уповноважених осіб, радників та експертів для підготовки і здійснення продажу акцій ВАТ "Укртелеком", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2001 року N 174, яка надає послуги з підготовки та проведення відкритих торгів на підставі договору, укладеного з Фондом.


Радник — юридична особа (або об'єднання юридичних осіб), яка за договором з державним органом приватизації бере на себе зобов'язання щодо надання послуг з підготовки об'єкта до приватизації, пошуку потенційних покупців та організації продажу пакета акцій.


Радник (член комісії) — особа, призначена державою для надання допомоги у розслідуванні уповноваженому представникові такої держави.


Радник - особа, яка бере на себе зобов’язання перед державним органом приватизації щодо надання послуг у процесі приватизації об’єктів державної власності, пошуку потенційних покупців та організації продажу пакетів акцій, що підлягають приватизації;

 Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств
Фонд державного майна; Order, Regulation, Form, Plan, Typical Form, Offers, Message, Statement on May 10, 2012639

Радник - особа, яка за договором з органом приватизації бере на себе зобов’язання щодо надання послуг у процесі приватизації об’єктів державної і комунальної власності, у тому числі пошуку потенційних покупців об’єктів приватизації, з визначенням стартової ціни об’єктів великої приватизації


Радник - особа, яка визнана переможцем конкурсу та з якою укладено договір про надання послуг радника


Радник - особа, яка за договором з органом приватизації бере на себе зобов’язання щодо надання послуг у процесі приватизації об’єктів державної і комунальної власності, у тому числі пошуку потенційних покупців об’єктів приватизації, з визначення стартової ціни об’єктів великої приватизаціїon top