List of terms Number: 12 terms

Поїзд

Поїзд

Сформований та екіпірований склад вагонів (тролейбусів) або одиничний вагон (тролейбус), який обслуговується водієм або поїзною бригадою.

 Про затвердження Правил експлуатації трамвая та тролейбуса
Держжитлокомунгосп України; Order, Rule on December 10, 1996103

Поїзд. Сформований і зчеплений состав вагонів з одним або декількома діючими локомотивами чи моторними вагонами, що мають встановлені сигнали. Локомотиви без вагонів, моторні вагони та спеціальний самохідний рухомий склад, що відправляються на перегін, вважаються поїздом.


Поїзд — зчеплений состав, сформований з вагонів та одного або декількох діючих локомотивів чи моторних вагонів, що мають установлені сигнали. Локомотиви без вагонів, моторні вагони, автомотриси та дрезини незнімного типу, відправлені на перегін, розглядаються як поїзд.


Поїзд — сформований і зчеплений состав вагонів з одним або кількома діючими локомотивами чи моторними вагонами, що мають установлені сигнали. Локомотиви без вагонів, моторні вагони та спеціальний самохідний рухомий склад, що відправляються на перегін, уважаються поїздом.


Поїзд — состав чи локомотив, що має встановлені сигнали і номер та обслуговується машиністом (локомотивною бригадою).


Поїзд

Сформований й зчеплений склад вагонів з одним або кількома дієвими локомотивами чи моторними вагонами, що мають встановлені сигнали.

Примітка. Локомотив без вагонів, моторний вагон і одиницю спеціального самохідного рухомого складу на перегоні вважають поїздом.


Поїзд — сформований й зчеплений склад вагонів з одним або кількома дієвими локомотивами чи моторвагонними вагонами, що мають встановлені сигнали.

 Про затвердження Інструкції з руху поїздів і маневрової роботи на залізницях України
Мінтрансзв'язку України; Order, Instruction, Form, Specification, Norms, Rule, Procedure, Regulation, Rules, Events on August 31, 2005507

Поїзд — сформований і зчеплений состав вагонів з одним або кількома діючими локомотивами чи моторними вагонами, що мають установлені сигнали.

 Про затвердження Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів
Мінтрансзв'язку України; Order, Instruction, Requirements on January 26, 200754

Поїзд — сформований і зчеплений состав вагонів з одним або декількома діючими локомотивами чи моторними вагонами, що мають встановлені сигнали. Локомотиви без вагонів, моторні вагони та спеціальний самохідний рухомий склад, що відправляються на перегін вважаються поїздом.

 Про затвердження Інструкції з сигналізації на залізницях України
Мінтрансзв'язку України; Order, Instruction on June 23, 2008747

Поїзд — сформований і зчеплений состав вагонів з одним або декількома діючими локомотивами, що мають встановлені сигнали, локомотиви без вагонів та спеціальний самохідний рухомий склад, що відправляються на перегін.


Поїзд — сформований і зчеплений состав вагонів з одним або декількома діючими локомотивами, що мають встановлені сигнали, а також локомотиви без вагонів і спеціальний самохідний рухомий склад, що відправляються на перегін.


Поїзд — сформований і зчеплений состав вагонів з одним або декількома діючими локомотивами, що мають встановлені сигнали.on top