List of terms Number: 14 terms

Позичальник

Позичальник — це фізичні або юридичні особи, які можуть отримати у тимчасове користування кошти на умовах повернення, платності, строковості.


Позичальник — суб'єкт кредитних відносин, який отримав у тимчасове користування грошові кошти на умовах повернення, платності, строковості.


Позичальник - молода сім'я або одинокий молодий громадянин, які отримали кредит на умовах, визначених кредитним договором


"Заемщик

означает сторону, которой предоставлен Кредит согласно Кредитному соглашению.


Позичальник — держава або суб'єкт господарювання — резидент, у яких виникають боргові зобов'язання.


Позичальник — страхувальник, який уклав договір страхування життя та отримав кредит на умовах повернення, платності, строковості.


Позичальник — підприємство (об'єднання), установа, організація незалежно від форми власності і господарювання, яке є стороною правовідносин, що виникли при наданні позики, та отримало у тимчасове користування грошові кошти на умовах повернення, строковості та цільового характеру використання.


Позичальник — особа, з якою укладено кредитний договір на пільгове кредитування будівництва (придбання) житла.


"Позичальник- юридична або фізична особа, яка отримує у тимчасове користування кошти державного бюджету на умовах повернення, платності та строковості на певну визначену мету відповідно до нормативно-правових актів".

 Про внесення змін до наказу Державного казначейства України від 25.05.2004 N 89
Державне казначейство, Мінфін України; Order, Excerpt, Registry, Message, Typical Form on April 16, 2008129

"Позичальник

означає сторону, якій надається Кредит за Кредитною угодою.


Позичальник - юридична або фізична особа, яка отримує у тимчасове користування кошти державного бюджету на умовах повернення, платності та строковості на певну визначену мету відповідно до нормативно-правових актів

 Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами
Мінфін України; Order, Procedure, Typical Form, Registry, Excerpt, Offers, Message, Commission, Reference, Act, Sample on December 24, 20121407

Позичальник - Уряд України в особі Міністра фінансів України


Позичальник означає Україну


Позичальник - Україна в особі Міністра фінансів України, що діє за дорученням Кабінету Міністрів Україниon top