List of terms Number: 4 terms

Брокери

Брокери — фізичні особи, зареєстровані на біржі відповідно до її статуту, обов'язки яких полягають у виконанні доручень членів біржі, яких вони представляють, щодо здійснення біржових операцій шляхом підшукування контрактів і поданні здійснюваних ними операцій для реєстрацій на біржі.


Брокери є фізичними особами, зареєстрованими на біржі відповідно до її статуту, обов'язки яких полягають у виконанні доручень членів біржі, яких вони представляють, щодо здійснення біржових операцій шляхом підшукування контрактів і поданні здійснюваних ними операцій для реєстрації на біржі.

 Про товарну біржу
Law of Ukraine on December 10, 19911956-XII

Брокери — фізичні особи — уповноважені особи членів Біржі, які акредитовані на Біржі та обов'язки яких полягають у виконанні доручень членів Біржі щодо здійснення біржових операцій шляхом підшукування контрактів і поданні здійснюваних операцій до реєстрації на Біржі.


Брокери — фізичні особи, занесені до штату підприємств-декларантів, які здійснюють декларування на підставі кваліфікаційного свідоцтва особи, уповноваженої на декларування, виданого Одеською митницею відповідно до п. 5 Положення про діяльність підприємств, що здійснюють декларування на підставі договору, затвердженого наказом Держмитслужби від 22.07.97 N 340.on top