List of terms Number: 1 term

Ліміт використання лісових ресурсів

Лімітами використання лісових ресурсів державного значення є: ліміт лісосічного фонду і ліміт заготівлі живиці.

1.2. Ліміт лісосічного фонду — це максимально допустимий обсяг деревини, яку дозволяється заготовити у лісовому фонді при здійсненні рубок головного користування і лісовідновних рубок в черговому плановому році.

Ліміт лісосічного фонду утворюється із запасів спілих деревостанів, що призначені для заготівлі деревини в порядку рубок головного користування і лісовідновних рубок. Він встановлюється у межах затвердженої розрахункової лісосіки окремо по групах лісів з виділенням хвойного господарства.

1.3. Ліміт заготівлі живиці — це річна норма її заготівлі. Він визначається виходячи з площі насаджень, які можуть підсочуватись в плановому році у кожному лісогосподарському підприємстві з урахуванням нормативів виходу живиці з одиниці площі запідсочених насаджень. Площі насаджень, які можуть підсочуватись, визначаються лісовпорядкуванням відповідно до Правил підсочки, осмолопідсочки і заготівлі лісохімічної сировини у лісах СРСР, затверджених наказом колишнього Держлісгоспу СРСР від 03.06.1971 р. N 141.on top