List of terms Number: 7 terms

Курс

Курс — Heading — напрямок, який вказує повздовжня вісь повітряного судна, виражений в градусах від північного напрямку (дійсного, магнітного, компасного або умовного).

 Про затвердження Правил радіолокаційного обслуговування
Мінтранс України; Order, Rule on April 15, 2004311

Курс — встановлене гральним закладом співвідношення вартості фішки (жетона, кредиту) у національній валюті до її номіналу.


Курс — heading — напрямок, який вказує повздовжня вісь ПС, виражений у градусах від північного напрямку (дійсного, магнітного, компасного або умовного).


Курс — напрямок, який вказує повздовжню вісь повітряного судна, виражений в градусах від північного напрямку (дійсного, магнітного, компасного або умовного).


Курс — heading — напрямок, який вказує повздовжня вісь ПС, як правило, виражений у градусах від північного (істинного, магнітного, компасного або умовного) меридіана.


Курс - напрямок, в якому спрямована повздовжня вісь ПС, виражений у градусах кута відносно північного напрямку меридіана (дійсного, магнітного, компасного або умовного);

 Про затвердження Правил польотів державної авіації в повітряному просторі України
Міноборони України; Order, Rule, Classification, Procedure on December 9, 2015700

Курс - напрямок, у якому спрямована повздовжня вісь ПС, зазвичай виражений в градусах від напрямку на північ (дійсного, магнітного, компасного або умовного)on top