Документ vr092871-16, текущая редакция — Принятие от 26.02.2016

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

26.02.2016  № 92

Про відтермінування строку сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2016 рік

Рада адвокатів України, розглянувши пропозицію Голови Ради адвокатів України Ізовітової Л.П. про відтермінування сплати адвокатами Донецької області, Луганської області, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2016 рік (у випадку неможливості його сплати), з урахуванням рішень Ради адвокатів України від 24 жовтня 2014 року № 140 та від 25 вересня 2015 року № 112, а також з огляду на складну політичну і економічну ситуацію у вказаних регіонах, керуючись статтею 55 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", Положенням про Раду адвокатів України, Порядком ведення ЄРАУ, Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, ВИРІШИЛА:

1. Відтермінувати строк сплати адвокатами Донецької області, Луганської області, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування за 2016 рік (у випадку неможливості його сплати) до 31 грудня 2016 року.

2. Секретарю Ради адвокатів України про прийняте рішення повідомити ради адвокатів та КДКА регіонів, а також оприлюднити його на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.

Голова
Ради адвокатів України


Л.П. Ізовітова

Секретар
Ради адвокатів України


П.М. Гречківський

{Текст взято з сайту Національної асоціації адвокатів України http://www.unba.org.ua}вверх