Документ vr087871-16, поточна редакція — Прийняття від 26.02.2016

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

26.02.2016  № 87

Про створення представництва Національної асоціації адвокатів України у Французькій Республіці

Рада адвокатів України, розглянувши заяву Бойченка Єгора Леонідовича (адвокат України з 2010 року, адвокат Франції з 2015 року) про створення у Французькій Республіці представництва Національної асоціації адвокатів України, з метою взаємодії Національної асоціації адвокатів України з іноземними громадськими організаціями та міжнародними неурядовими організаціями, та подання про призначення його Директором представництва, а Дроздова Олександра Михайловича та Карамана Ігоря Вікторовича заступниками Директора, врахувавши пропозиції, зауваження та доповнення членів Ради адвокатів України, відповідно до Положення про представництво НААУ за кордоном, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 року № 69 (нова редакція), керуючись статтею 55 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", Положенням про Раду адвокатів України, ВИРІШИЛА:

1. Створити представництво Національної асоціації адвокатів України у Французькій Республіці (м. Страсбург).

2. Призначити Директором представництва Національної асоціації адвокатів України у Французькій Республіці адвоката Бойченка Єгора Леонідовича.

3. Призначити заступниками Директора представництва Національної асоціації адвокатів України у Французькій Республіці Дроздова Олександра Михайловича та Карамана Ігоря Вікторовича.

4. Секретарю Ради адвокатів України прийняте рішення опублікувати на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.

Голова
Ради адвокатів України


Л.П. Ізовітова

Секретар
Ради адвокатів України


П.М. Гречківський

{Текст взято з сайту Національної асоціації адвокатів України http://www.unba.org.ua}вгору