Документ vr086871-16, поточна редакція — Прийняття від 26.02.2016

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

26.02.2016  № 86

Про створення представництва Національної асоціації адвокатів України у Республіці Кіпр

Рада адвокатів України, розглянувши звернення представника адвокатів Херсонської області у складі Ради адвокатів України Горощенко Л.В. про створення у Республіці Кіпр представництва Національної асоціації адвокатів України, з метою взаємодії Національної асоціації адвокатів України з іноземними громадськими організаціями та міжнародними неурядовими організаціями, та подання про призначення її Директором представництва, а адвоката Республіки Кіпр Джозефа Франгоса (Joseph Frangos) заступником Директора, розглянувши подані адвокатом Республіки Кіпр документи, врахувавши пропозиції, зауваження та доповнення членів Ради адвокатів України, відповідно до Положення про представництво НААУ за кордоном, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 року № 69 (нова редакція), керуючись статтею 55 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", Положенням про Раду адвокатів України, ВИРІШИЛА:

1. Створити представництво Національної асоціації адвокатів України у Республіці Кіпр (м. Ларнака).

2. Призначити Директором представництва Національної асоціації адвокатів України у Республіці Кіпр представника адвокатів Херсонської області у складі Ради адвокатів України Горощенко Любов Володимирівну (представник України).

3. Призначити заступником Директора представництва Національної асоціації адвокатів України у Республіці Кіпр адвоката Джозефа Франгоса (Joseph Frangos) (представник Республіки Кіпр).

4. Секретарю Ради адвокатів України прийняте рішення опублікувати на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України.

Голова Ради адвокатів України

Л.П. Ізовітова

Секретар Ради адвокатів України

П.М. Гречківський

{Текст взято з сайту Національної асоціації адвокатів України http://www.unba.org.ua}вгору