Документ vr083871-16, поточна редакція — Прийняття від 26.02.2016

НАЦІОНАЛЬНА АСОЦІАЦІЯ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ
РАДА АДВОКАТІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

26.02.2016  № 83

Про створення робочої групи з питань складання / відмови у складанні протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення

Рада адвокатів України, розглянувши заяву адвоката Ващаєва С.В. щодо відмови у складанні протоколу про адміністративне правопорушення за частиною четвертою статті 212-3 КУпАП, скаргу адвоката Лобушка В.В. щодо відмови у складанні протоколу про адміністративне правопорушення за частиною сьомою статті 212-3 КУпАП, а також скарги Директора юридичного департаменту ПАТ "Універсал Банк" Сороки А.В. та адвоката Шахторіна А.С. з питань складання / відмови у складанні протоколів про адміністративні правопорушення, заслухавши проекти правових позицій доповідачів, врахувавши пропозиції, зауваження та доповнення членів Ради адвокатів України, керуючись статтею 55 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", Розділом II Положення про Раду адвокатів України, ВИРІШИЛА:

1. Створити робочу групу з питань складання / відмови у складанні протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення у наступному складі: Гринь Л.В. (представник адвокатів Чернігівської області у складі Ради адвокатів України); Хомік С.Г. (представник адвокатів Черкаської області у складі Ради адвокатів України); Смола І.В. (представник адвокатів Запорізької області у складі Ради адвокатів України); Горощенко Л.В. (представник адвокатів Херсонської області складі Ради адвокатів України); Грабовський Ю.Л. (заступник Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури); Іванов Ігор Олександрович (член Ради адвокатів міста Києва).

2. Робочій групі дослідити порушені у зверненнях питання та підготувати на чергове засідання Ради адвокатів України проект рішення.

3. Секретарю Ради адвокатів України про прийняте рішення повідомити скаржників/заявників та відповідні ради адвокатів регіонів.

Голова
Ради адвокатів України


Л.П. Ізовітова

Секретар
Ради адвокатів України


П.М. Гречківський

{Текст взято з сайту Національної асоціації адвокатів України http://www.unba.org.ua}вгору