Документ vr005412-14, поточна редакція — Прийняття від 23.01.2014

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

23.01.2014  № 5

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника Голови Державної судової адміністрації України Положишника В.В. про стан запровадження у всіх місцевих та апеляційних загальних судах порядку щодо надсилання судами учасникам судового процесу та кримінального провадження текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень (згідно з наказом Державної судової адміністрації України № 119 від 20 вересня 2013 року "Про реалізацію проекту щодо надсилання судами SMS-повідомлень учасникам судового процесу (кримінального провадження) у місцевих та апеляційних загальних судах"), відповідно до частини шостої статті 122, частини першої статті 146 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" рада суддів загальних судів ВИРІШИЛА:

1. Інформацію заступника Голови Державної судової адміністрації України Положишника В.В. про стан запровадження у всіх місцевих та апеляційних загальних судах порядку щодо надсилання судами учасникам судового процесу та кримінального провадження текстів судових повісток у вигляді SMS-повідомлень (згідно з наказом Державної судової адміністрації України № 119 від 20 вересня 2013 року "Про реалізацію проекту щодо надсилання судами SMS-повідомлень учасникам судового процесу (кримінального провадження) у місцевих та апеляційних загальних судах") взяти до відома.

2. Державній судовій адміністрації України провести моніторинг використання апеляційними та місцевими загальними судами порядку щодо надсилання судами учасникам судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді sms-повідомлень за січень 2014 року та про результати вказаного моніторингу поінформувати раду суддів загальних судів.

3. Державній судовій адміністрації України подати на чергове засідання ради суддів загальних судів форму звіту про надсилання судами та отримання учасниками судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді sms-повідомлень.

Голова ради суддів
загальних судів


І.О. Отрош

{Текст взято з сайту Судової влади України http://www.court.gov.ua/}вгору