Документ v2219884-18, поточна редакція — Прийняття від 05.10.2018

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

РІШЕННЯ

05.10.2018  № 2219

Про внесення змін до розділу V Регламенту Національного агентства з питань запобігання корупції

Відповідно до частини першої статті 8 Закону України "Про запобігання корупції" Національне агентство з питань запобігання корупції ВИРІШИЛО:

1. Внести зміни до розділу V Регламенту Національного агентства з питань запобігання корупції, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 12 квітня 2016 року № 1 (у редакції рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 05 квітня 2018 року № 611), виклавши пункти 5.4 і 5.6 в такій редакції:

"5.4. Щорічний звіт про діяльність Національного агентства готує робоча група, утворена рішенням Національного агентства, до складу якої входять представники самостійних структурних підрозділів апарату Національного агентства, а також уповноважений представник (уповноважені представники) Громадської ради при Національному агентстві, якщо його (їх) визначила Громадська рада при Національному агентстві.

Ухилення уповноваженого представника (уповноважених представників) Громадської ради при Національному агентстві від участі в діяльності цієї робочої групи не є перешкодою для підготовки звіту.

Діяльність робочої групи забезпечує самостійний структурний підрозділ апарату Національного агентства, відповідальний за координацію антикорупційної політики.

Підготовлений робочою групою звіт самостійний структурний підрозділ апарату Національного агентства, відповідальний за координацію антикорупційної політики, подає для ознайомлення членам Національного агентства, після цього він опрацьовується з урахуванням зауважень і пропозицій членів Національного агентства";

"5.6. Розгляд та затвердження щорічного звіту про діяльність Національного агентства здійснюється на спільному засіданні Національного агентства та Громадської ради при Національному агентстві, від імені якої участь у такому засіданні бере її уповноважений представник, а також інші її представники.

У випадку ухилення уповноваженого представника Громадської ради при Національному агентстві від участі у спільному засіданні затверджений Національним агентством щорічний звіт про діяльність Національного агентства направляється для затвердження до Громадської ради при Національному агентстві.".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національного агентства з питань запобігання корупції Серьогіна О.Ю.

Голова

О.А. Мангул

{Текст взято з сайту НАЗК http://nazk.gov.ua/}вгору