Щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру
Мінприроди України; Лист від 20.05.20147/1409-14
Документ v1409737-14, поточна редакція — Прийняття від 20.05.2014

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Департамент екологічної безпеки та дозвільної системи

ЛИСТ

20.05.2014  № 7/1409-14

У зв'язку з набранням чинності Законом України від 09.04.2014 № 1193-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" Міністерство екології та природних ресурсів України повідомляє.

Суб'єктами господарювання відповідно до вимог Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів, затвердженого постановою від 03.08.98 № 1218, були подані до Мінприроди пакети документів для одержання погодження проектів лімітів на утворення та розміщення небезпечних відходів та дозволів на розміщення небезпечних відходів.

Згаданим Законом внесено зміни до Закону України "Про відходи" та Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", якими передбачено скасування необхідності одержання лімітів на утворення та розміщення відходів, у тому числі й погодження Мінприроди щодо небезпечних відходів та дозволів на розміщення відходів.

Ураховуючи зазначене, з 26 квітня 2014 року суб'єкти господарювання можуть провадити господарську діяльність без одержання лімітів на утворення та розміщення відходів та дозволів на розміщення відходів.

Одночасно повідомляємо, що Мінприроди повертає пакети документів для одержання погодження проектів лімітів на утворення та розміщення небезпечних відходів та дозволів на розміщення небезпечних відходів, у зв'язку з тим, що необхідність одержання зазначених документів дозвільного характеру скасовано.

Заступник директора
Департаменту екологічної
безпеки та дозвільної системиІ.М. Щербаквгору