Документ v1296735-11, поточна редакція — Прийняття від 13.12.2011

                                                          
МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ
Н А К А З
13.12.2011 N 1296

Про професійно-технічну підготовку
спеціалістів робітничих рятувальних
професій у першому півріччі 2012 року

На виконання вимог Законів України "Про правові засади
цивільного захисту" ( 1859-15 ), "Про професійно-технічну освіту"
( 103/98-ВР ) та відповідно до Настанови з організації професійної
підготовки та післядипломної освіти осіб рядового і начальницького
складу органів і підрозділів цивільного захисту, затвердженої
наказом МНС від 01.07.2009 N 444, щодо професійно-технічної
підготовки спеціалістів робітничих рятувальних професій
Н А К А З У Ю:
1. Затвердити: План-рознарядку навчання спеціалістів робітничих професій
органів і підрозділів МНС у Навчальному центрі
Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (с. Ватутіне,
Харківська область) на перше півріччя 2012 року (додаток 1); План-рознарядку навчання спеціалістів робітничих професій
органів і підрозділів МНС у Вінницькому вищому професійному
училищі цивільного захисту на перше півріччя 2012 року
(додаток 2).
2. Директору Департаменту управління рятувальними силами
Марченку Г.Б.:
2.1. Забезпечити контроль за комплектуванням навчальних груп
перемінним складом, якістю навчання спеціалістів робітничих
рятувальних професій у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної
служби цивільного захисту (с. Ватутіне, Харківська область)
(далі - Навчальний центр Служби), Вінницькому вищому професійному
училищі цивільного захисту, Навчальному центрі ГУ МНС в м. Києві і
навчально-методичних центрах цивільного захисту та безпеки
життєдіяльності Автономної Республіки Крим, областей.
2.2. Вносити в установленому порядку зміни і доповнення до
затверджених планів-рознарядок у разі виникнення оперативної
необхідності в підготовці рядового та молодшого начальницького
складу підрозділів Оперативно-рятувальної служби цивільного
захисту.
2.3. Забезпечити координацію організаційно-практичних заходів
начальниками Управління МНС в Івано-Франківській області та
Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки
життєдіяльності в Івано-Франківській області щодо навчання
гірських рятувальників для сфери цивільного захисту (наказ МНС від
22.08.2011 N 866) ( v0866735-11 ).
3. Керівникам ГУ (У) МНС в Автономній Республіці Крим,
областях, містах Київ та Севастополь, центрів і загонів
центрального підпорядкування, відомчих навчальних закладів
забезпечити якісний відбір і своєчасне направлення персоналу для
навчання до Навчального центру Служби, Вінницького вищого
професійного училища цивільного захисту, Навчального центру ГУ МНС
в м. Києві і навчально-методичних центрів цивільного захисту та
безпеки життєдіяльності Автономної Республіки Крим, областей.
4. Начальникам Вінницького вищого професійного училища
цивільного захисту Говорущаку М.Г., Навчального центру Служби
Білотілу О.М., ГУ МНС в м. Києві Тополову О.С.,
навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки
життєдіяльності Автономної Республіки Крим, областей до 11 січня
2013 року звітувати через Департамент управління рятувальними
силами про результати підготовки спеціалістів робітничих професій
для сфери МНС у 2012 році відповідно до наявних ліцензій за
формою, визначеною додатком 27-3 до Переліку звітних документів та
інших видів інформації з питань діяльності навчальних закладів МНС
і термінів їх подання, затвердженого наказом МНС від 11.02.2008
N 106.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника
Міністра Бута В.П.
Міністр В.Балога

Додаток 1
до наказу МНС
13.12.2011 N 1296

ПЛАН-РОЗНАРЯДКА
навчання спеціалістів рятувальних професій
органів і підрозділів МНС у Навчальному
центрі Оперативно-рятувальної служби
цивільного захисту (с. Ватутіне, Харківська
область) на перше півріччя 2012 року

Професійно-технічне навчання
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, орган |Сапер (розмінування)| Рятувальник | | | управління |--------------------+-------------| | | | 17.04 - 27.07 |11.01 - 27.04| |------+----------------------+--------------------+-------------| | 1 |АР Крим | 3 | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 2 |Вінницька | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 3 |Волинська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 4 |Дніпропетровська | | 1 | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 5 |Донецька | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 6 |Житомирська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 7 |Закарпатська | 1 | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 8 |Запорізька | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 9 |Івано-Франківська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 10 |Київська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 11 |Кіровоградська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 12 |Луганська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 13 |Львівська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 14 |Миколаївська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 15 |Одеська | 1 | 3 | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 16 |Полтавська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 17 |Рівненська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 18 |Сумська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 19 |Тернопільська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 20 |Харківська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 21 |Херсонська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 22 |Хмельницька | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 23 |Черкаська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 24 |Чернігівська | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 25 |Чернівецька | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 26 |м. Київ | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 27 |м. Севастополь | 1 | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 28 |1-й СРЦШР (м. Київ) | 2 | 3 | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 29 |2-й СРЦШР (м. Ромни) | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 30 |3-йСРЦШР (м. Дрогобич)| 1 | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | 2 | | |(с. Жеребкове) | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | | 2 | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 34 |Національний | 7 | | | |університет ЦЗ | | | |------+----------------------+--------------------+-------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | 1 | | |-----------------------------+--------------------+-------------| |Всього | 17 | 11 | ------------------------------------------------------------------
Професійно-технічне навчання
------------------------------------------------------------------ |N з/п| ГУ (У) МНС, | Машиніст |Радіотелефоніст|Дозиметрист | | | орган | дорожньо- | | | | | управління |транспортних| | | | | | машин | | | | | |------------+---------------+------------| | | |11.01-12.04 | 15.05-14.07 |17.04-27.07 | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 1 |АР Крим | | 7 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 2 |Вінницька | | 1 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 3 |Волинська | | 3 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 4 |Дніпропетровська| | 3 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 5 |Донецька | | | 1 | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 6 |Житомирська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 7 |Закарпатська | | 1 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 8 |Запорізька | | 3 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 9 |Івано- | 1 | | 1 | | |Франківська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 10 |Київська | | 5 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 11 |Кіровоградська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 12 |Луганська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 13 |Львівська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 14 |Миколаївська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 15 |Одеська | 2 | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 16 |Полтавська | | 1 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 17 |Рівненська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 18 |Сумська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 19 |Тернопільська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 20 |Харківська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 21 |Херсонська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 22 |Хмельницька | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 23 |Черкаська | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 24 |Чернігівська | | 3 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 25 |Чернівецька | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 26 |м. Київ | | 2 | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 27 |м. Севастополь | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 28 |1-й СРЦШР | | | 1 | | |(м. Київ) | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 29 |2-й СРЦШР | 1 | | | | |(м. Ромни) | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | | |(с. Жеребкове) | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне)| 1 | | 2 | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | 1 | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 34 |Національний | | | 5 | | |університет ЦЗ | | | | |-----+----------------+------------+---------------+------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | | |----------------------+------------+---------------+------------| |Всього | 5 | 29 | 11 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п| ГУ (У) МНС, | Командир відділення Оперативно- | | | орган | рятувальної служби цивільного захисту | | | управління |-----------------------------------------| | | |11.01 - 12.04|31.01 - 27.04|17.04 - 25.07| |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 1 |АР Крим | 1 | 2 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 2 |Вінницька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 3 |Волинська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 4 |Дніпропетровська| | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 5 |Донецька | 8 | 11 | 7 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 6 |Житомирська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 7 |Закарпатська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 8 |Запорізька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 9 |Івано- | | | | | |Франківська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 10 |Київська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 11 |Кіровоградська | | 3 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 12 |Луганська | 4 | | 8 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 13 |Львівська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 14 |Миколаївська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 15 |Одеська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 16 |Полтавська | | 2 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 17 |Рівненська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 18 |Сумська | | 2 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 19 |Тернопільська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 20 |Харківська | 7 | 7 | 5 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 21 |Херсонська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 22 |Хмельницька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 23 |Черкаська | | | 1 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 24 |Чернігівська | 1 | 3 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 25 |Чернівецька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 26 |м. Київ | 8 | | 4 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 27 |м. Севастополь | | | 3 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 28 |1-й СРЦШР | | | | | |(м. Київ) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | | |(м. Ромни) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | | |(с. Жеребкове) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне)| | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 34 |Національний | | | 1 | | |університет ЦЗ | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | 1 | | | |----------------------+-------------+-------------+-------------| |Всього | 30 | 30 | 29 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, орган | Машиніст | Машиніст | | | управління | електростанції | землерийно- | | | | пересувної | фрезерної | | | | |самохідної машини | | | |------------------+------------------| | | | 05.06 - 06.07 | 13.03 - 13.04 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 1 |АР Крим | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 2 |Вінницька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 3 |Волинська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 4 |Дніпропетровська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 5 |Донецька | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 6 |Житомирська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 7 |Закарпатська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 8 |Запорізька | 2 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 9 |Івано-Франківська | 3 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 10 |Київська | 1 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 11 |Кіровоградська | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 12 |Луганська | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 13 |Львівська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 14 |Миколаївська | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 15 |Одеська | 2 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 16 |Полтавська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 17 |Рівненська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 18 |Сумська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 19 |Тернопільська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 20 |Харківська | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 21 |Херсонська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 22 |Хмельницька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 23 |Черкаська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 24 |Чернігівська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 25 |Чернівецька | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 26 |м. Київ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 27 |м. Севастополь | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 28 |1-й СРЦШР (м. Київ)| | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 29 |2-й СРЦШР | 1 | 3 | | |(м. Ромни) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | |(м. Дрогобич) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | |(с. Жеребкове) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 34 |Національний | | | | |університет ЦЗ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | |--------------------------+------------------+------------------| |Всього | 15 | 5 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, орган | Сапер | Машиніст | | | управління | (розмінування) | компресорних | | | | | установок | | | |------------------+------------------| | | | 11.01 - 10.02 | 15.05 - 27.07 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 1 |АР Крим | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 2 |Вінницька | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 3 |Волинська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 4 |Дніпропетровська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 5 |Донецька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 6 |Житомирська | 3 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 7 |Закарпатська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 8 |Запорізька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 9 |Івано-Франківська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 10 |Київська | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 11 |Кіровоградська | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 12 |Луганська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 13 |Львівська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 14 |Миколаївська | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 15 |Одеська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 16 |Полтавська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 17 |Рівненська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 18 |Сумська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 19 |Тернопільська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 20 |Харківська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 21 |Херсонська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 22 |Хмельницька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 23 |Черкаська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 24 |Чернігівська | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 25 |Чернівецька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 26 |м. Київ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 27 |м. Севастополь | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 28 |1-й СРЦШР (м. Київ)| 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 29 |2-й СРЦШР | 1 | 5 | | |(м. Ромни) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | |(м. Дрогобич) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 31 |БЗРТ та АРР | 4 | | | |(с. Жеребкове) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 34 |Національний | | | | |університет ЦЗ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | 2 | | |--------------------------+------------------+------------------| |Всього | 15 | 8 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п| ГУ (У) МНС, |Дезактиваторник|Дозиметрист |Дезінфектор | | | орган |---------------+------------+------------| | | управління | 11.01 - 10.02 |13.03-13.04 |14.02-15.03 | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 1 |АР Крим | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 2 |Вінницька | 1 | 1 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 3 |Волинська | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 4 |Дніпропетровська| | 3 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 5 |Донецька | 1 | 1 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 6 |Житомирська | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 7 |Закарпатська | | 1 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 8 |Запорізька | 2 | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 9 |Івано- | | 2 | 1 | | |Франківська | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 10 |Київська | | 2 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 11 |Кіровоградська | | 2 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 12 |Луганська | 1 | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 13 |Львівська | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 14 |Миколаївська | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 15 |Одеська | 1 | 1 | 1 | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 16 |Полтавська | | 2 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 17 |Рівненська | 1 | | 1 | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 18 |Сумська | | 3 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 19 |Тернопільська | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 20 |Харківська | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 21 |Херсонська | | | 1 | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 22 |Хмельницька | | | 3 | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 23 |Черкаська | 1 | 1 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 24 |Чернігівська | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 25 |Чернівецька | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 26 |м. Київ | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 27 |м. Севастополь | | 1 | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 28 |1-й СРЦШР | | | 1 | | |(м. Київ) | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 29 |2-й СРЦШР | 5 | 7 | | | |(м. Ромни) | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | 1 | | | |(м. Жеребкове) | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне)| | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 34 |Національний | | | | | |університет ЦЗ | | | | |-----+----------------+---------------+------------+------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | | |----------------------+---------------+------------+------------| |Всього | 13 | 28 | 8 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, орган |Машиніст насосних |Машиніст насосних | | | управління |установок пожежно-|установок пожежно-| | | | рятувального | рятувального | | | | транспортного | транспортного | | | | засобу | засобу | | | |------------------+------------------| | | | 11.01 - 10.02 | 15.05 - 15.06 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 1 |АР Крим | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 2 |Вінницька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 3 |Волинська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 4 |Дніпропетровська | 2 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 5 |Донецька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 6 |Житомирська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 7 |Закарпатська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 8 |Запорізька | 1 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 9 |Івано-Франківська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 10 |Київська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 11 |Кіровоградська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 12 |Луганська | 4 | 3 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 13 |Львівська | 4 | 3 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 14 |Миколаївська | 2 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 15 |Одеська | 2 | 3 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 16 |Полтавська | 2 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 17 |Рівненська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 18 |Сумська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 19 |Тернопільська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 20 |Харківська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 21 |Херсонська | 1 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 22 |Хмельницька | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 23 |Черкаська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 24 |Чернігівська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 25 |Чернівецька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 26 |м. Київ | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 27 |м. Севастополь | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 28 |1-й СРЦШР (м. Київ)| | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | |(м. Ромни) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 30 |3-й СРЦШР | | 1 | | |(м. Дрогобич) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | |(с. Жеребкове) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 34 |Національний | | | | |університет ЦЗ | | | |--------------------------+------------------+------------------| |Всього | 18 | 18 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п|ГУ (У) МНС, орган управління| Рятувальник |Радіотелефоніст| | | |-------------+---------------| | | |15.05 - 06.07| 13.03 - 13.04 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 1 |АР Крим | | 4 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 2 |Вінницька | | 2 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 3 |Волинська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 4 |Дніпропетровська | | 1 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 5 |Донецька | 1 | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 6 |Житомирська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 7 |Закарпатська | | 1 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 8 |Запорізька | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 9 |Івано-Франківська | 2 | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 10 |Київська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 11 |Кіровоградська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 12 |Луганська | | 1 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 13 |Львівська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 14 |Миколаївська | | 2 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 15 |Одеська | 8 | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 16 |Полтавська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 17 |Рівненська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 18 |Сумська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 19 |Тернопільська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 20 |Харківська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 21 |Херсонська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 22 |Хмельницька | | 1 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 23 |Черкаська | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 24 |Чернігівська | | 2 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 25 |Чернівецька | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 26 |м. Київ | 1 | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 27 |м. Севастополь | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 28 |1-й СРЦШР (м. Київ) | | 1 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 29 |2-й СРЦШР (м. Ромни) | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 30 |3-й СРЦШР (м. Дрогобич) | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 31 |БЗРТ та АРР (с. Жеребкове) | 3 | 2 | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 34 |Національний університет ЦЗ | | | |-----+----------------------------+-------------+---------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | |----------------------------------+-------------+---------------| |Всього | 15 | 17 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, орган | Машиніст | Машиніст | | | управління | автопідіймача | автопідіймача | | | | (автодрабини) | (автодрабини) | | | | пожежного | пожежного | | | | пересувного | пересувного | | | |------------------+------------------| | | | 11.01 - 10.02 | 14.02 - 15.03 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 1 |АР Крим | 2 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 2 |Вінницька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 3 |Волинська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 4 |Дніпропетровська | 2 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 5 |Донецька | 5 | 4 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 6 |Житомирська | 2 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 7 |Закарпатська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 8 |Запорізька | | 3 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 9 |Івано-Франківська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 10 |Київська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 11 |Кіровоградська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 12 |Луганська | 2 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 13 |Львівська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 14 |Миколаївська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 15 |Одеська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 16 |Полтавська | 2 | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 17 |Рівненська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 18 |Сумська | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 19 |Тернопільська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 20 |Харківська | 4 | 3 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 21 |Херсонська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 22 |Хмельницька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 23 |Черкаська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 24 |Чернігівська | 1 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 25 |Чернівецька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 26 |м. Київ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 27 |м. Севастополь | | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 28 |1-й СРЦШР (м. Київ)| | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | |(м. Ромни) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | |(м. Дрогобич) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | |(с. Жеребкове) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 34 |Національний | | 1 | | |університет ЦЗ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | |--------------------------+------------------+------------------| |Всього | 20 | 19 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, |Машиніст крана| Машиніст |Стропальник | | | орган |автомобільного|екскаватора | (для | | | управління | | | аварійно- | | | | | |рятувальних | | | | | | робіт) | | | |--------------+------------+------------| | | |15.05 - 06.07 |31.01-27.04 |15.05-06.07 | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 1 |АР Крим | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 2 |Вінницька | 1 | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 3 |Волинська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 4 |Дніпропетровська| | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 5 |Донецька | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 6 |Житомирська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 7 |Закарпатська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 8 |Запорізька | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 9 |Івано- | | | | | |Франківська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 10 |Київська | 1 | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 11 |Кіровоградська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 12 |Луганська | 1 | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 13 |Львівська | 2 | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 14 |Миколаївська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 15 |Одеська | 1 | 1 | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 16 |Полтавська | | 1 | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 17 |Рівненська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 18 |Сумська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 19 |Тернопільська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 20 |Харківська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 21 |Херсонська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 22 |Хмельницька | 2 | 1 | 2 | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 23 |Черкаська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 24 |Чернігівська | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 25 |Чернівецька | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 26 |м. Київ | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 27 |м. Севастополь | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 28 |1-й СРЦШР | | | | | |(м. Київ) | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 29 |2-й СРЦШР | 2 | | | | |(м. Ромни) | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | 2 | | |(с. Жеребкове) | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне)| | 1 | 1 | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | 2 | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 34 |Національний | | | | | |університет ЦЗ | | | | |------+----------------+--------------+------------+------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | | |-----------------------+--------------+------------+------------| |Всього | 10 | 4 | 7 | ------------------------------------------------------------------
Підвищення кваліфікації
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, орган |Машиніст насосних | Машиніст авто- | | | управління |установок пожежно-| підіймача (авто- | | | | рятувального |драбини) пожежного| | | | транспортного | пересувного | | | | засобу | | | | |------------------+------------------| | | | 13.03 - 30.03 | 12.06 - 13.07 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 1 |АР Крим | | 3 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 2 |Вінницька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 3 |Волинська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 4 |Дніпропетровська | 1 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 5 |Донецька | | 4 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 6 |Житомирська | 1 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 7 |Закарпатська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 8 |Запорізька | 2 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 9 |Івано-Франківська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 10 |Київська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 11 |Кіровоградська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 12 |Луганська | 1 | 5 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 13 |Львівська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 14 |Миколаївська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 15 |Одеська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 16 |Полтавська | | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 17 |Рівненська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 18 |Сумська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 19 |Тернопільська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 20 |Харківська | | 4 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 21 |Херсонська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 22 |Хмельницька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 23 |Черкаська | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 24 |Чернігівська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 25 |Чернівецька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 26 |м. Київ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 27 |м. Севастополь | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 28 |1-й СРЦШР (м. Київ)| | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | |(м. Ромни) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | |(м. Дрогобич) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | |(с. Жеребкове) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 34 |Національний | 1 | | | |університет ЦЗ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | |--------------------------+------------------+------------------| |Всього | 6 | 23 | ------------------------------------------------------------------
Підвищення кваліфікації
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, орган | Рятувальник |Пожежний-рятувальник| | | управління |-------------+--------------------| | | |27.03 - 27.04| 14.02 - 15.03 | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 1 |АР Крим | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 2 |Вінницька | 1 | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 3 |Волинська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 4 |Дніпропетровська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 5 |Донецька | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 6 |Житомирська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 7 |Закарпатська | 1 | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 8 |Запорізька | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 9 |Івано-Франківська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 10 |Київська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 11 |Кіровоградська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 12 |Луганська | 9 | 15 | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 13 |Львівська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 14 |Миколаївська | | 1 | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 15 |Одеська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 16 |Полтавська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 17 |Рівненська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 18 |Сумська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 19 |Тернопільська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 20 |Харківська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 21 |Херсонська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 22 |Хмельницька | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 23 |Черкаська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 24 |Чернігівська | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 25 |Чернівецька | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 26 |м. Київ | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 27 |м. Севастополь | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 28 |1-й СРЦШР (м. Київ) | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 29 |2-й СРЦШР (м. Ромни) | 1 | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | |(м. Дрогобич) | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | |(с. Жеребкове) | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | 1 | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 34 |Національний | | | | |університет ЦЗ | | | |------+----------------------+-------------+--------------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | |-----------------------------+-------------+--------------------| |Всього | 13 | 16 | ------------------------------------------------------------------
Курси цільового призначення
---------------------------------------------------------------------- | N | ГУ (У) МНС, | Фахівці | Фахівці | Фахівці, які | |з/п| орган |піротехнічних |піротехнічних | здійснюють | | | управління | груп (із | груп (із | перевезення | | | | сучасних | сучасних |вибухонебезпечних| | | |боєприпасів) 1|боєприпасів) 2| вантажів | | | | рівня (для | рівня (для | автомобільним | | | | рядового та |середнього та | транспортом | | | | молодшого | старшого | | | | |начальницького|начальницького| | | | | складу) | складу) | | | | |--------------+--------------+-----------------| | | |17.01 - 24.01 |07.02 - 14.02 | 21.02 - 28.02 | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 1 |АР Крим | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 2 |Вінницька | | 1 | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 3 |Волинська | | 1 | 1 | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 4 |Дніпропетровська| 2 | 1 | 2 | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 5 |Донецька | | 1 | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 6 |Житомирська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 7 |Закарпатська | | 1 | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 8 |Запорізька | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 9 |Івано- | 2 | 1 | | | |Франківська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 10|Київська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 11|Кіровоградська | | | 1 | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 12|Луганська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 13|Львівська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 14|Миколаївська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 15|Одеська | | | 1 | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 16|Полтавська | | | 1 | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 17|Рівненська | 1 | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 18|Сумська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 19|Тернопільська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 20|Харківська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 21|Херсонська | 2 | 2 | 1 | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 22|Хмельницька | | | 1 | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 23|Черкаська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 24|Чернігівська | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 25|Чернівецька | 2 | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 26|м. Київ | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 27|м. Севастополь | 1 | 1 | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 28|1-й СРЦШР | 2 | 4 | | | |(м. Київ) | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 29|2-й СРЦШР | 2 | 2 | | | |(м. Ромни) | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 30|3-й СРЦШР | 3 | 1 | 2 | | |(м. Дрогобич) | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 31|БЗРТ та АРР | | 2 | | | |(с. Жеребкове) | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 32|НЦ (с. Ватутіне)| 2 | | 6 | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 33|САЗ (м. Ніжин) | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 34|Національний | | | | | |університет ЦЗ | | | | |---+----------------+--------------+--------------+-----------------| | 35|СМЗ (м. Керч) | | | 2 | |--------------------+--------------+--------------+-----------------| |Всього | 19 | 18 | 18 | ----------------------------------------------------------------------
Курси цільового призначення
------------------------------------------------------------------ |N з/п| ГУ (У) МНС, | Фахівці для здійснення |Фахівці, які | | | орган | ідентифікації | проводять | | | управління |вибухонебезпечних предметів| радіаційний | | | | | та хімічний | | | | | контроль | | | |---------------------------+-------------| | | |17.04 - 24.04|22.05 - 29.05|17.04 - 24.04| |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 1 |АР Крим | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 2 |Вінницька | 2 | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 3 |Волинська | | 2 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 4 |Дніпропетровська| 1 | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 5 |Донецька | 3 | 4 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 6 |Житомирська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 7 |Закарпатська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 8 |Запорізька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 9 |Івано- | 2 | 2 | | | |Франківська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 10 |Київська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 11 |Кіровоградська | | | 14 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 12 |Луганська | 2 | | 1 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 13 |Львівська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 14 |Миколаївська | | | 1 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 15 |Одеська | 1 | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 16 |Полтавська | 3 | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 17 |Рівненська | | 5 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 18 |Сумська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 19 |Тернопільська | 3 | 3 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 20 |Харківська | 3 | 3 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 21 |Херсонська | 2 | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 22 |Хмельницька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 23 |Черкаська | 1 | | 4 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 24 |Чернігівська | | 3 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 25 |Чернівецька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 26 |м. Київ | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 27 |м. Севастополь | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 28 |1-й СРЦШР | | | | | |(м. Київ) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | | |(м. Ромни) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | 2 | | |(м. Дрогобич) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | | |(с. Жеребкове) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне)| | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 34 |Національний | | | | | |університет ЦЗ | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | | |----------------------+-------------+-------------+-------------| |Всього | 23 | 23 | 22 | ------------------------------------------------------------------
Курси цільового призначення
------------------------------------------------------------------ |N з/п| ГУ (У) МНС, |Фахівці, які | Керівний |Фахівці, які | | | орган |беруть участь| склад |беруть участь| | | управління | у аварійно- | підрозділів | у пошуково- | | | | рятувальних | професійної | рятувальних | | | | роботах на | пожежної | роботах на | | | | висотних |охорони (для | водних | | | | об'єктах | осіб, що | об'єктах | | | | | вперше | | | | | | висуваються | | | | | | на посаду) | | | | |-------------+-------------+-------------| | | |19.06 - 03.07|22.05 - 29.05|10.07 - 17.07| |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 1 |АР Крим | | 3 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 2 |Вінницька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 3 |Волинська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 4 |Дніпропетровська| | | 2 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 5 |Донецька | 4 | 4 | 4 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 6 |Житомирська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 7 |Закарпатська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 8 |Запорізька | 7 | | 1 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 9 |Івано- | | | | | |Франківська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 10 |Київська | | | 1 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 11 |Кіровоградська | 14 | 1 | 14 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 12 |Луганська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 13 |Львівська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 14 |Миколаївська | 1 | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 15 |Одеська | 1 | | 1 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 16 |Полтавська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 17 |Рівненська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 18 |Сумська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 19 |Тернопільська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 20 |Харківська | | | 1 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 21 |Херсонська | | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 22 |Хмельницька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 23 |Черкаська | | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 24 |Чернігівська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 25 |Чернівецька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 26 |м. Київ | 3 | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 27 |м. Севастополь | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 28 |1-й СРЦШР | | | | | |(м. Київ) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | | |(м. Ромни) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | | |(с. Жеребкове) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне)| | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 34 |Національний | | | | | |університет ЦЗ | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | | |----------------------+-------------+-------------+-------------| |Всього | 30 | 10 | 24 | ------------------------------------------------------------------
Курси цільового призначення
------------------------------------------------------------------- | N | ГУ (У) МНС, |Фахівці, які| Фахівці, які | Фахівці, які | |з/п| орган | беруть |беруть участь у|беруть участь у| | | управління | участь у | ліквідації НС | ліквідації НС | | | | ліквідації | на | на | | | | НС на |автомобільному,|автомобільному,| | | | хімічно | залізничному | залізничному | | | |небезпечних |та повітряному |та повітряному | | | |об'єктах і в| транспорті | транспорті | | | | зоні | | | | | |радіаційного| | | | | |забруднення | | | | | |------------+---------------+---------------| | | | 10.07 - | 17.04 - 24.04 | 15.05 - 22.05 | | | | 17.07 | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 1 |АР Крим | | 2 | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 2 |Вінницька | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 3 |Волинська | 1 | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 4 |Дніпропетровська| 1 | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 5 |Донецька | 4 | 2 | 2 | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 6 |Житомирська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 7 |Закарпатська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 8 |Запорізька | 4 | 5 | 5 | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 9 |Івано- | | | | | |Франківська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 10|Київська | | 2 | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 11|Кіровоградська | 14 | 7 | 10 | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 12|Луганська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 13|Львівська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 14|Миколаївська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 15|Одеська | 1 | | 1 | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 16|Полтавська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 17|Рівненська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 18|Сумська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 19|Тернопільська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 20|Харківська | | 1 | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 21|Херсонська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 22|Хмельницька | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 23|Черкаська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 24|Чернігівська | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 25|Чернівецька | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 26|м. Київ | 1 | 1 | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 27|м. Севастополь | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 28|1-й СРЦШР | 2 | | | | |(м. Київ) | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 29|2-й СРЦШР | | | | | |(м. Ромни) | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 30|3-й СРЦШР | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 31|БЗРТ та АРР | | | | | |(с. Жеребкове) | | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 32|НЦ (с. Ватутіне)| | | | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 33|САЗ (м. Ніжин) | | | 2 | |---+----------------+------------+---------------+---------------| | 34|Національний | | | | | |університет ЦЗ | | | | |--------------------+------------+---------------+---------------| |Всього | 28 | 20 | 20 | -------------------------------------------------------------------
Директор Департаменту
управління
рятувальними силами Г.Б.Марченко

Додаток 2
до наказу МНС
13.12.2011 N 1296

ПЛАН-РОЗНАРЯДКА
навчання спеціалістів рятувальних професій
органів і підрозділів МНС у Вінницькому
вищому професійному училищі цивільного
захисту на перше півріччя 2012 року

Професійно-технічне навчання
------------------------------------------------------------------ |N з/п |ГУ (У) МНС, орган управління|Машиніст насосних установок | | | | пожежно-рятувального | | | | транспортного засобу | | | |----------------------------| | | | 24.04 - 24.05.2012 | |------+----------------------------+----------------------------| | 36 |АР Крим | | |------+----------------------------+----------------------------| | 37 |Вінницька | 10 | |------+----------------------------+----------------------------| | 38 |Волинська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 39 |Дніпропетровська | 2 | |------+----------------------------+----------------------------| | 40 |Донецька | | |------+----------------------------+----------------------------| | 41 |Житомирська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 42 |Закарпатська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 43 |Запорізька | | |------+----------------------------+----------------------------| | 44 |Івано-Франківська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 45 |Київська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 46 |Кіровоградська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 47 |Луганська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 48 |Львівська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 49 |Миколаївська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 50 |Одеська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 51 |Полтавська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 52 |Рівненська | 3 | |------+----------------------------+----------------------------| | 53 |Сумська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 54 |Тернопільська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 55 |Харківська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 56 |Херсонська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 57 |Хмельницька | | |------+----------------------------+----------------------------| | 58 |Черкаська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 59 |Чернігівська | | |------+----------------------------+----------------------------| | 60 |Чернівецька | | |------+----------------------------+----------------------------| | 61 |м. Київ | | |------+----------------------------+----------------------------| | 62 |м. Севастополь | | |------+----------------------------+----------------------------| | 63 |1-й СРЦШР (м. Київ) | | |------+----------------------------+----------------------------| | 64 |2-й СРЦШР (м. Ромни) | | |------+----------------------------+----------------------------| | 65 |3-й СРЦШР (м. Дрогобич) | | |------+----------------------------+----------------------------| | 66 |БЗРТ та АРР (с. Жеребкове) | | |------+----------------------------+----------------------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | | |------+----------------------------+----------------------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | |------+----------------------------+----------------------------| | 34 |Національний університет ЦЗ | | |------+----------------------------+----------------------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | |-----------------------------------+----------------------------| |Всього | 15 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, | Командир відділення |Ремонтувальник| | | орган | Оперативно-рятувальної | респіраторів | | | управління |служби цивільного захисту|та протигазів | | | |-------------------------+--------------| | | | 10.01 - | 8.02 - | 12.03 - | | | | 07.04.2012 | 10.05.2012 | 07.04.2012 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 1 |АР Крим | 3 | 1 | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 2 |Вінницька | | | 2 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 3 |Волинська | 2 | 1 | 2 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 4 |Дніпропетровська| 5 | 2 | 3 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 5 |Донецька | | | 3 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 6 |Житомирська | 1 | 1 | 1 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 7 |Закарпатська | | | 2 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 8 |Запорізька | 6 | 3 | 1 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 9 |Івано- | 6 | 3 | 2 | | |Франківська | | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 10 |Київська | 6 | 4 | 4 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 11 |Кіровоградська | 1 | 1 | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 12 |Луганська | | | 2 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 13 |Львівська | 6 | 4 | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 14 |Миколаївська | 5 | 2 | 1 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 15 |Одеська | 5 | 3 | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 16 |Полтавська | 2 | 1 | 3 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 17 |Рівненська | 1 | | 2 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 18 |Сумська | | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 19 |Тернопільська | 1 | 1 | 1 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 20 |Харківська | | | 1 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 21 |Херсонська | 2 | 1 | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 22 |Хмельницька | 3 | 1 | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 23 |Черкаська | 3 | 1 | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 24 |Чернігівська | | | 2 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 25 |Чернівецька | 1 | | 1 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 26 |м. Київ | | | 3 | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 27 |м. Севастополь | | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 28 |1-й СРЦШР | | | | | |(м. Київ) | | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | | |(м. Ромни) | | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | | |(с. Жеребкове) | | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне)| | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 34 |Національний | | | | | |університет ЦЗ | | | | |------+----------------+------------+------------+--------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | | |-----------------------+------------+------------+--------------| |Всього | 59 | 30 | 36 | ------------------------------------------------------------------
Перепідготовка
------------------------------------------------------------------ |N з/п | ГУ (У) МНС, орган |Машиніст автопідіймача (автодрабини) | | | управління | пожежного пересувного | | | |-------------------------------------| | | |08.02 - 06.03.2012|09.04 - 08.05.2012| |------+-------------------+------------------+------------------| | 1 |АР Крим | 2 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 2 |Вінницька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 3 |Волинська | 2 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 4 |Дніпропетровська | 1 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 5 |Донецька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 6 |Житомирська | 1 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 7 |Закарпатська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 8 |Запорізька | 1 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 9 |Івано-Франківська | 3 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 10 |Київська | 2 | 3 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 11 |Кіровоградська | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 12 |Луганська | 1 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 13 |Львівська | 1 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 14 |Миколаївська | 1 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 15 |Одеська | 3 | 3 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 16 |Полтавська | | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 17 |Рівненська | 3 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 18 |Сумська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 19 |Тернопільська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 20 |Харківська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 21 |Херсонська | 1 | 2 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 22 |Хмельницька | 2 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 23 |Черкаська | 1 | 1 | |------+-------------------+------------------+------------------| | 24 |Чернігівська | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 25 |Чернівецька | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 26 |м. Київ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 27 |м. Севастополь | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 28 |1-й СРЦШР (м. Київ)| | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | |(м. Ромни) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | |(м. Дрогобич) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | |(с. Жеребкове) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 34 |Національний | | | | |університет ЦЗ | | | |------+-------------------+------------------+------------------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | | |--------------------------+------------------+------------------| |Всього | 25 | 26 | ------------------------------------------------------------------
Підвищення кваліфікації
------------------------------------------------------------------ | N | ГУ (У) МНС, | Машиніст |Ремонтувальник| Радіо- | |з/п| орган | насосних | респіраторів | телефоніст | | | управління | установок |та протигазів | | | | | пожежно- | | | | | |рятувального | | | | | |транспортного| | | | | | засобу | | | | | |-------------+--------------+--------------| | | | 10.01 - | 10.01 - | 08.02 - | | | | 23.01.2012 | 06.02.2012 | 06.03.2012 | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 1 |АР Крим | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 2 |Вінницька | 28 | | 11 | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 3 |Волинська | | 1 | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 4 |Дніпропетровська| | | 1 | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 5 |Донецька | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 6 |Житомирська | 2 | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 7 |Закарпатська | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 8 |Запорізька | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 9 |Івано- | | 2 | | | |Франківська | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 10|Київська | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 11|Кіровоградська | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 12|Луганська | 1 | | 2 | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 13|Львівська | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 14|Миколаївська | 1 | | 1 | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 15|Одеська | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 16|Полтавська | 1 | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 17|Рівненська | | 3 | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 18|Сумська | | 2 | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 19|Тернопільська | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 20|Харківська | | 1 | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 21|Херсонська | 1 | 1 | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 22|Хмельницька | | | 1 | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 23|Черкаська | | 5 | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 24|Чернігівська | | 2 | 4 | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 25|Чернівецька | | 2 | 1 | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 26|м. Київ | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 27|м. Севастополь | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 28|1-й СРЦШР | | | | | |(м. Київ) | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 29|2-й СРЦШР | | | | | |(м. Ромни) | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 30|3-й СРЦШР | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 31|БЗРТ та АРР | | | | | |(с. Жеребкове) | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 32|НЦ (с. Ватутіне)| | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 33|САЗ (м. Ніжин) | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 34|Національний | | | | | |університет ЦЗ | | | | |---+----------------+-------------+--------------+--------------| | 35|СМЗ (м. Керч) | | | | |--------------------+-------------+--------------+--------------| |Всього | 34 | 19 | 21 | ------------------------------------------------------------------
Підвищення кваліфікації
------------------------------------------------------------------------------- |N з/п| ГУ (У) МНС, | Командир відділення Оперативно-рятувальної служби | | | орган | цивільного захисту | | | управління |------------------------------------------------------| | | | 10.01 - | 08.02 - | 12.03 - | 09.04 - | 10.05 - | | | |06.02.2012|06.03.2012|07.04.2012|08.05.2012|25.05.2012| |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 1 |АР Крим | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 2 |Вінницька | 2 | 2 | | 2 | 4 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 3 |Волинська | 1 | | 1 | 2 | 1 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 4 |Дніпропетровська| 1 | | 1 | 2 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 5 |Донецька | 5 | 3 | 4 | 8 | 6 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 6 |Житомирська | 1 | | 1 | 2 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 7 |Закарпатська | 2 | | 1 | 2 | 1 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 8 |Запорізька | 2 | 2 | | 4 | 2 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 9 |Івано- | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | | |Франківська | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 10 |Київська | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 11 |Кіровоградська | 5 | 3 | 3 | 4 | 2 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 12 |Луганська | 7 | 3 | 3 | 3 | 1 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 13 |Львівська | 3 | 1 | | 2 | 2 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 14 |Миколаївська | 1 | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 15 |Одеська | 1 | | 1 | 1 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 16 |Полтавська | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 17 |Рівненська | 1 | | | 2 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 18 |Сумська | 2 | | 1 | 1 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 19 |Тернопільська | 3 | | | 2 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 20 |Харківська | 2 | 1 | | 2 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 21 |Херсонська | 1 | | | 1 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 22 |Хмельницька | 2 | 1 | 1 | 2 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 23 |Черкаська | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 24 |Чернігівська | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 25 |Чернівецька | | | | 1 | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 26 |м. Київ | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 27 |м. Севастополь | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 28 |1-й СРЦШР | | | | | | | |(м. Київ) | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | 1 | | | |(м. Ромни) | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | | | | | |(с. Жеребкове) | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне)| | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 34 |Національний | | | | | | | |університет ЦЗ | | | | | | |-----+----------------+----------+----------+----------+----------+----------| | 35 |СМЗ (м. Керч) | | 1 | | | | |----------------------+----------+----------+----------+----------+----------| |Всього | 60 | 26 | 28 | 58 | 30 | -------------------------------------------------------------------------------
Підвищення кваліфікації
------------------------------------------------------------------ |N з/п| ГУ (У) МНС, | Машиніст автопідіймача | Пожежний- | | | орган | (автодрабини) пожежного | рятувальник | | | управління | пересувного | | | | |---------------------------+-------------| | | | 10.01 - | 24.04 - | 10.05 - | | | | 06.02.2012 | 24.05.2012 | 25.05.2012 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 1 |АР Крим | 3 | 3 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 2 |Вінницька | 3 | 3 | 19 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 3 |Волинська | | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 4 |Дніпропетровська| | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 5 |Донецька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 6 |Житомирська | 2 | 2 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 7 |Закарпатська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 8 |Запорізька | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 9 |Івано- | 2 | 1 | | | |Франківська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 10 |Київська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 11 |Кіровоградська | 1 | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 12 |Луганська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 13 |Львівська | 1 | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 14 |Миколаївська | 1 | 2 | 2 | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 15 |Одеська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 16 |Полтавська | 1 | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 17 |Рівненська | 1 | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 18 |Сумська | | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 19 |Тернопільська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 20 |Харківська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 21 |Херсонська | 1 | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 22 |Хмельницька | 1 | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 23 |Черкаська | 3 | 2 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 24 |Чернігівська | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 25 |Чернівецька | 2 | 1 | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 26 |м. Київ | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 27 |м. Севастополь | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 28 |1-й СРЦШР | | | | | |(м. Київ) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 29 |2-й СРЦШР | | | | | |(м. Ромни) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 30 |3-й СРЦШР | | | | | |(м. Дрогобич) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 31 |БЗРТ та АРР | | | 3 | | |(с. Жеребкове) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 32 |НЦ (с. Ватутіне)| | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 33 |САЗ (м. Ніжин) | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 34 |Національний | | | | | |університет ЦЗ | | | | |-----+----------------+-------------+-------------+-------------| | 35 |ВВПУЦЗ | 1 | 1 | | |----------------------+-------------+-------------+-------------| |Всього | 23 | 22 | 24 | ------------------------------------------------------------------
Директор Департаменту
управління
рятувальними силами Г.Б.Марченко



вгору