Документ v110p299-14, поточна редакція — Прийняття від 23.06.2014

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23.06.2014  № 110-р

Про зняття з реєстрації другої вимоги у колективному трудовому спорі між найманими працівниками служби енергогосподарства товариства з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія" міста Кіровограда та товариством з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія" міста Кіровограда

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 6 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 № 21:

1. Зняти з реєстрації другу вимогу найманих працівників у колективному трудовому спорі між найманими працівниками служби енергогосподарства товариства з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія" міста Кіровограда та товариством з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія" міста Кіровограда, зареєстрованому розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 23.09.2013 № 218-р (реєстраційний номер 082-13/11-В), як вирішену:

"2. Проводити своєчасну виплату заробітної плати згідно п. 6.8.2 колективного договору".

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області від 20.06.2014 № 01-02/01-55/11-99;

2) повідомлення органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, про вирішення другої вимоги у колективному трудовому спорі від 18.06.2014.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору продовжити здійснення заходів для задоволення третьої вимоги найманих працівників, зареєстрованих розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 23.09.2013 № 218-р:

"3. Збільшити розмір тарифних ставок та окладів згідно п. 6.3 колективного договору".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області забезпечити подальше сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17.11.98 № 1258/98, із змінами.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників служби енергогосподарства товариства з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія" міста Кіровограда, товариству з обмеженою відповідальністю "Єлисаветградська транспортна кампанія" міста Кіровограда, Кіровоградському міському голові, Кіровоградській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області.

Голова

О. Окіс

{Текст взято з сайту НСПП http://www.nspp.gov.ua/}вгору