Документ v0964750-17, поточна редакція — Прийняття від 10.10.2017

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.10.2017  № 964

Про затвердження форми звітності № 1-АМ "Звіт про застосування судами Закону України "Про амністію у 2016 році"

Відповідно до пункту 6 частини першої статті 152 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", положень Кримінального кодексу України, Закону України "Про застосування амністії в Україні", Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 22.10.2010 № 12, з метою одержання інформації про застосування апеляційними та місцевими загальними судами Закону України "Про амністію у 2016 році" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму звітності № 1-АМ "Звіт про застосування судами Закону України "Про амністію у 2016 році", що додається.

2. Встановити, що звіти подаються в електронній формі засобами автоматизованої системи документообігу суду з дотриманням умови щодо засвідчення електронним цифровим підписом відповідальних осіб.

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т.В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до начальників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, голів апеляційних судів.

4. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України не пізніше наступного робочого дня за днем отримання цього наказу довести його до відома голів місцевих судів.

5. Прес-службі (на правах сектору) (Пастухова В.М.) розмістити в розділі "Нормативно-правова база" рубрики "Інше" офіційного сайту ДСА України цей наказ не пізніше наступного робочого дня за днем його видання.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О.А.

Голова

З. Холоднюк


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної судової
адміністрації України
10.10.2017 № 964


Форма № 1-АМ

ЗВІТНІСТЬ

ЗВІТ
про застосування судами Закону України "Про амністію у 2016 році"

{Текст взято з сайту ДСА України http://dsa.court.gov.ua}вгору