Документ v0828732-14, поточна редакція — Прийняття від 24.11.2014

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.11.2014  № 828

Про утворення комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти № 7 "Нововолинська", м. Нововолинськ

Відповідно до статті 45 Гірничого закону України, пункту 17 Порядку ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.97 № 939 (зі змінами), та у зв'язку із завершенням виконання у повному обсязі робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти № 7 "Нововолинська", м. Нововолинськ, НАКАЗУЮ:

1. Створити комісію з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти № 7 "Нововолинська" (далі - Комісія), у складі згідно з додатком.

2. Комісії (Захаренко В.В.) у місячний термін:

2.1. Розглянути підсумки фактично виконаних робіт з фізичної ліквідації шахти № 7 "Нововолинська", робіт з охорони довкілля та їхню відповідність передбаченим у затвердженому проекті ліквідації шахти заходам.

2.2. Підготувати за результатами розгляду та надати до Міненерговугілля на затвердження акт прийняття робіт, зазначених у пункті 2.1 цього наказу.

3. В.о. генерального директора ДП "ОК "Укрвуглереструктуризація" Тютюнику О.В. вжити заходів для передачі в установленому порядку об'єктів, прийнятих і відбудованих у процесі ліквідації шахти № 7 "Нововолинська".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Зюкова Ю.Є.

Міністр

Ю. Продан
Додаток
до наказу Міненерговугілля
24.11.2014  № 828

СКЛАД
комісії з розгляду підсумків фактичного виконання робіт і заходів, передбачених проектом ліквідації шахти № 7 "Нововолинська"


Захаренко В.В.

-

начальник Управління реструктуризації вугільних підприємств Департаменту з питань функціонування та реформування вугільної галузі, голова комісії


Тютюник О.В.

-

в.о. генерального директора ДП "ОК "Укрвуглереструктуризація", заступник голови комісії (за згодою)


Кукуяшний Е.В.

-

технічний директор - перший заступник генерального директора ДП "ОК "Укрвуглереструктуризація" (за згодою)


Терновик М.І.

-

директор ВП "Західно-Українська виконавча дирекція з ліквідації шахт" ДП "ОК "Укрвуглереструктуризація" (за згодою)


Варавко Г.М.

-

головний інженер проекту ВП "УКРНДІПРОЕКТ" ДП "НТЦ "Вуглеінновація" (за згодою)


Бершадський В.В.

-

директор ТОВ "Кіровоград-Рубіж" (за згодою)


Волянський О.П.

-

завідувач сектору землеустрою на ринку земель відділу Держземагенства в Іваничівському районі Волинської області (за згодою)


Гусинський Я.С.

-

начальник управління агропромислового розвитку Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області (за згодою)


Обштир Л.В.

-

начальник відділу економічного розвитку, будівництва та інфраструктури Іваничівської районної державної адміністрації Волинської області (за згодою)


Конон О.С.

-

сільський голова с. Заболотці, Івничівського районну Волинської області (за згодою)


Зла Н.Я.

-

головний державний гірничотехнічний інспектор на вугільних шахтах з підземними роботами Західної міжрегіональної державної інспекції нагляду у вугільній промисловості (за згодою).

{Текст взято з сайту Міненерговугілля України http://mpe.kmu.gov.ua}вгору