Документ v0809863-18, чинний, поточна редакція — Прийняття від 13.11.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 15.11.2018. Подивитися в історії? )

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

13.11.2018  № 809

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Відповідно до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 14 травня 1997 року № 9 "Про затвердження Положення про територіальні органи Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку".

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 29 січня 1998 року № 12 "Про затвердження Угоди між Національним банком України та Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку від 27 січня 1998 р.".

3. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (Курочкіна І.) забезпечити повідомлення Національного банку України про прийняте рішення та оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (Юшкевич О.) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тарабакіна Д.

Голова Комісії

Т. Хромаєввгору