Документ v0643558-04, втратив чинність, поточна редакція — Скасування від 01.03.2018, підстава - 1022-2017-р


 
МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
 
Н А К А З
 
13.10.2004 N 643
 
{ Наказ скасовано на підставі Розпорядження КМ N 1022-р ( 1022-2017-р ) від 18.12.2017 }
 
Про затвердження та введення в дію
галузевого нормативного документа
з питань пожежної безпеки

 
     Відповідно до Закону України "Про пожежну безпеку" від 17.12.93 N 3745-XII ( 3745-12 ) Державним науково-дослідним проектно-вишукувальним технологічним інститутом з перспектив розвитку енергетики "Енергоперспектива" розроблено та погоджено з Державним департаментом пожежної безпеки МНС України галузевий нормативний документ "Протипожежний захист енергетичних підприємств, окремих об'єктів та енергоагрегатів. Інструкція з проектування і експлуатації".
     З метою введення в дію вищезазначеного галузевого нормативного документа на підприємствах паливно-енергетичного комплексу Н А К А З У Ю:
 
     1. Затвердити галузевий нормативний документ "Протипожежний захист енергетичних підприємств, окремих об'єктів та енергоагрегатів. Інструкція з проектування і експлуатації" (далі - Інструкція) і ввести його в дію через три місяці після реєстрації в Державному реєстрі нормативних актів з питань пожежної безпеки (НАПБ).
 
     2. З введенням Інструкції у дію визнати такою, що втратила чинність, Інструкцію з проектування протипожежного захисту енергетичних підприємств Мінпаливенерго України ГКД 34.03.305-2000, затверджену наказом Мінпаливенерго від 18.07.2000 N 270.
 
     3. Керівникам компаній, підприємств, установ та організацій енергетичної галузі:
 
     3.1. Замовити Державному науково-дослідному проектно-вишукувальному технологічному інституту з перспектив розвитку енергетики "Енергоперспектива" необхідну кількість примірників Інструкції та оплатити їхню вартість.
 
     3.2. Забезпечити вивчення Інструкції персоналом та здійснити перевірку знань.
 
     4. Державному науково-дослідному проектно-вишукувальному технологічному інституту з перспектив розвитку енергетики "Енергоперспектива" (Гончаренко В.П.):
 
     4.1. У місячний термін після реєстрації Інструкції забезпечити її видання і надходження необхідної кількості примірників компаніям, підприємствам, установам та організаціям відповідно до їх замовлень і фактичної оплати.
 
     4.2. Спільно з госпрозрахунковим підрозділом "Науково-інженерний енергосервісний центр інституту "Укрсільенергопроект" організувати облік контрольних примірників Положення.
 
     4.3. Забезпечити фінансування робіт, пов'язаних з впровадженням у енергетичній галузі та моніторингом Положення.
 
     5. Постійно діючим комісіям Мінпаливенерго України з перевірки знань державних та галузевих нормативних актів з питань охорони праці та пожежної безпеки у двомісячний термін після реєстрації галузевого нормативного документа здійснити позачергову перевірку знань цієї Інструкції керівників, заступників та членів екзаменаційних комісій компаній, підприємств, установ та організацій паливно-енергетичного комплексу, що мають статус юридичної особи.
 
     6. Госпрозрахунковому підрозділу Науково-інженерний енергосервісний центр інституту "Укрсільенергопроект" (Білоусов В.І.) внести Інструкцію до реєстру і комп'ютерного банку даних чинних нормативних документів Мінпаливенерго та забезпечити своєчасне внесення змін і доповнень до Інструкції.
 
     7. Державному науково-дослідному проектно-вишукувальному технологічному інституту з перспектив розвитку енергетики "Енергоперспектива" (Гончаренко В.П.):
 
     7.1. Здійснювати моніторинг процесу впровадження Інструкції та розроблення змін і доповнень до неї.
 
     7.2. Подати Інструкцію до Держпожбезпеки МНС України для включення до Державного реєстру НАПБ.
 
     8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
 Перший заступник Міністра               О.Шеберстов вгору