Документ v0616734-16, поточна редакція — Прийняття від 29.07.2016

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.07.2016  № 616

Про внесення змін у додаток 2 до наказу Міністерства культури України від 21.11.2011 № 1060/0/16-11

Відповідно до статті 7 Закону України "Про охорону культурної спадщини", керуючись пунктом 11 Положення про Міністерство культури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 № 495, та враховуючи рішення Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України (протокол від 06.07.2016 № 101), НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни у додаток 2 до наказу Міністерства культури України від 21.11.2011 № 1060/0/16-11 "Про затвердження Положення про Науково-методичну раду з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України, складу зазначеної ради та регламенту роботи і складу Експертної комісії", у редакції наказу Міністерства культури України від 18.05.2015 № 315, виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Карандєєва Р.В.

Міністр

Є. Нищук



Додаток 2
до наказу
Міністерства культури України
21.11.2011  № 1060/0/16-11
(у редакції наказу
Міністерства культури України
29.07.2016 № 616)

СКЛАД
Науково-методичної ради з питань охорони культурної спадщини Міністерства культури України

Президія Науково-методичної ради

1.

Діхтяр
Яков Якович

-

архітектор-реставратор, головний архітектор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, член Національної спілки архітекторів України, член-кореспондент Української академії архітектури, член колегії Головної ради УТОПІК, дійсний член ICOMOS, голова Науково-методичної ради (за згодою)

2.

Куделін
Андрій Євгенович

-

архітектор, заступник директора з стратегічного розвитку інституту "МіськЦивільПроект", член Національної спілки архітекторів України, заступник голови Науково-методичної ради (за згодою)

3.

Титова
Олена Миколаївна

-

археолог, директор Центру пам'яткознаветва Національної академії наук України та Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, член бюро Головної ради УТОПІК, дійсний член ICOMOS, заступник голови Науково-методичної ради (за згодою)

4.

Голота
Ксенія Анатоліївна

-

головний спеціаліст управління охорони нерухомої культурної спадщини та заповідників Міністерства культури України, відповідальний секретар Науково-методичної ради

Члени Науково-методичної ради

5.

Безякін
Василь Миколайович

-

архітектор-реставратор, головний архітектор проектів інституту "УкрНДІпроектреставрація" (за згодою)

6.

Диховична
Наталія Олександрівна

-

архітектор-реставратор, головний архітектор проектів інституту "УкрНДІпроектреставрація", дійсний член ICOMOS (за згодою)

7.

Желтовський
Володимир Васильович

-

архітектор, фахівець з містобудування, заступник директора ДП "Інститут Київгенплан" ВАТ "Київпроект", член Національної спілки архітекторів України, лауреат Державної премії в галузі архітектури (за згодою)

8.

Івакін
Всеволод Глібович

-

археолог, завідувач відділу Інституту археології Національної академії наук України, кандидат історичних наук (за згодою)

9.

Кальницький
Михайло Борисович

-

інженер-конструктор, дослідник історії Києва, член колегії Українського товариства охорони пам'яток історії та культури (за згодою)

10.

Карманова
Ірина Симонівна

-

інженер-будівельник, канд. технічних наук, журналіст (за згодою)

11.

Куковальська
Неля Михайлівна

-

інженер-будівельник, історик, генеральний директор Національного заповідника "Софія Київська", заслужений працівник культури України, дійсний член Української академії архітектури (за згодою)

12.

Маніфасова
Тетяна Григорівна

-

мистецтвознавець, дослідник культурної спадщини, директор Всеукраїнського науково-методичного та дослідно-інформаційного центру архітектурної спадщини, дійсний член ICOMOS (за згодою)

13.

Стріленко
Юлія Миколаївна

-

технолог-реставратор, заслужений будівельник України, член-кореспондент Академії будівництва України, дійсний член ICOMOS (за згодою)

14.

Супруненко
Олександр Борисович

-

археолог, провідний науковий співробітник Центру охорони та досліджень пам'яток археології Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, кандидат історичних наук (за згодою)

15.

Шкляр
Віталій Сергійович

-

архітектор-реставратор, член Національної спілки архітекторів України, заслужений архітектор України, лауреат Шевченківської премії (за згодою)

16.

Шулешко
Інна Володимирівна

-

історик, мистецтвознавець, архівіст, бібліограф, інститут "УкрНДІпроектреставрація" (за згодою).

{Текст взято з сайту Мінкультури України http://www.mincult.kmu.gov.ua}



вгору