Документ v0484282-14, поточна редакція — Прийняття від 10.07.2014

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.07.2014  № 484

Про здійснення перерозподілу лікарських засобів і виробів медичного призначення, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2013 рік

На виконання пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров'я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року № 298 (зі змінами), з метою своєчасного, ефективного, цільового та раціонального використання лікарських засобів і виробів медичного призначення, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2013 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", та недопущення невикористання їх до закінчення термінів придатності, відповідно до Протоколу робочої наради від 12 червня 2014 року з питань виконання бюджетної програми КПКВК 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру" у 2013 році НАКАЗУЮ:

1. Департаменту економіки та ресурсного забезпечення (А. Купліванчук), Департаменту медичної допомоги (А. Терещенко), Відділу громадського здоров'я (А. Григоренко), Державній службі України з питань протидії ВІЛ-інфекції/Сніду та інших соціально-небезпечних захворювань (В. Курпіті) забезпечити здійснення перерозподілу наявних лікарських засобів між Міністерством охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, Управлінням охорони здоров'я Севастопольської міської державної адміністрації та cтруктурними підрозділами з питань охорони здоров'я обласних, Київської міської державних адміністрацій відповідними листами МОЗ України згідно з їх додатковою потребою.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра Р. Салютіна.

Міністр

О. Мусійвгору