Документ v0468858-12, поточна редакція — Прийняття від 12.09.2012

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.09.2012  № 468

Про забезпечення належної організації роботи підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Мінрегіону України, акціонерних товариств, повноваження з управління корпоративними правами держави щодо яких здійснює Мінрегіон України

Відповідно до вимог статей 139 - 141 Кодексу законів про працю України, керуючись законами України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про відпустки", Положенням про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженим Указом Президента України від 31.05.2011 № 633, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.11.2011 № 1114-р "Питання управління Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства об'єктами державної власності", та з метою забезпечення належної роботи підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Мінрегіону України, акціонерних товариств, повноваження з управління корпоративними правами держави щодо яких здійснює Мінрегіон України, НАКАЗУЮ:

1. Керівникам підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Мінрегіону України, акціонерних товариств, повноваження з управління корпоративними правами держави щодо яких здійснює Мінрегіон України (далі - підприємства), надавати до Управління роботи з персоналом:

1.1. Не пізніше як за два тижні до встановленого графіком відпусток терміну - заяву, написану власноруч, щодо погодження з Міністерством відпустки із зазначенням посадової особи, на яку буде покладено тимчасове виконання обов'язків керівника підприємства;

1.2. Не пізніше як за тиждень - матеріали для погодження свого службового відрядження за кордон;

1.3. Не пізніше наступного дня після видання наказу - копії наказів про відпустки, відрядження, інші причини тимчасової відсутності на роботі керівника підприємства із зазначенням посадової особи, на яку покладається тимчасове виконання обов'язків керівника підприємства.

2. Управлінню роботи з персоналом спільно із Сектором по роботі з підвідомчими організаціями забезпечити своєчасне опрацювання та подання на погодження першому заступнику Міністра Аліпову О.М. заяв про відпустки, пропозицій щодо службових відряджень керівників підприємств.

3. Наказ Мінрегіону України від 10.09.2012 № 462 "Про забезпечення належної організації роботи підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Мінрегіону України" визнати таким, що втратив чинність.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Аліпова О.М.

Міністр

А.М. Близнюк

{Текст взято з сайту Мінрегіону України http://www.minregion.gov.ua/}вгору