Документ v0443852-13, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2013

ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА МОРСЬКОМУ ТА РІЧКОВОМУ ТРАНСПОРТІ

НАКАЗ

23.08.2013  № 443

Про затвердження форматів бортових номерів для реєстрації суден

Відповідно до Указу Президента України від 08 квітня 2011 року № 447 "Про Положення про Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті", постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 року № 1069 "Про затвердження Порядку ведення Державного суднового реєстру України та Суднової книги України", з урахуванням наказу Міністерства інфраструктури України від 01 липня 2013 року № 435 "Про деякі питання здійснення реєстраційних дій у Державному судновому реєстрі України" та з метою організації і вдосконалення роботи щодо здійснення реєстраційних дій у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити, що додаються:

1) формати бортових номерів для реєстрації суден у Державному судновому реєстрі України;

2) формати бортових номерів для реєстрації суден у Судновій книзі України.

2. Визнати такими, що втратили чинність, накази Укрморрічінспекції від 19 квітня 2012 року № 107 "Про затвердження форматів бортових номерів для суден у Судновій книзі України та Державному судновому реєстрі України" та від 22 травня 2012 року № 133 "Про затвердження форматів бортових номерів для суден у Судновій книзі України та Державному судновому реєстрі України".

3. Сектору взаємодії з громадськістю та роботи зі ЗМІ забезпечити розміщення цього наказу на офіційних сайтах Укрморрічінспекції та Міністерства інфраструктури України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В. о. Голови

Б. Нікіфоров
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Укрморрічінспекції
23.08.2013  № 443

ФОРМАТИ
бортових номерів для реєстрації суден у Державному судновому реєстрі України

№ з/п

Найменування органу державної реєстрації суден

Формат бортового номера

1

Укрморрічінспекція

KV 0000 ua

2

капітан морського порту Ізмаїльської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Ізмаїльського морського порту)

IZ 0000 ua

3

капітан морського порту Іллічівської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Іллічівського морського порту)

IL 0000 ua

4

капітан морського порту Білгород-Дністровської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Білгород-Дністровського морського порту)

BD 0000 ua

5

капітан морського порту Бердянської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Бердянського морського порту)

BR 0000 ua

6

капітан морського порту Одеської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Одеського морського порту)

OD 0000 ua

7

капітан морського порту Миколаївської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Миколаївського морського порту)

MK 0000 ua

8

капітан морського порту Херсонської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Херсонського морського порту)

HR 0000 ua

9

капітан морського порту Євпаторійської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Євпаторійського морського порту)

EV 0000 ua

10

капітан морського порту Севастопольського державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Севастопольського морського порту)

SV 0000 ua

11

капітан морського порту Керченської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Керченського морського порту)

KR 0000 ua

12

капітан морського порту Маріупольської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Маріупольського морського порту)

MR 0000 ua

13

капітан морського порту Феодосійської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Феодосійського морського порту)

FD 0000 ua

14

капітан морського порту Южненської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації морського порту "Южний")

YU 0000 ua

15

капітан морського порту Ялтинської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України" (адміністрації Ялтинського морського порту)

YA 0000 ua

Директор Департаменту
адміністративних послуг
та інформатизаціїС. Моргуненко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Укрморрічінспекції
23.08.2013  № 443

ФОРМАТИ
бортових номерів для реєстрації суден у Судновій книзі України

№ з/п

Найменування структурного підрозділу Укрморрічінспекції

Формат бортового номера

1

Департамент адміністративних послуг та інформатизації

ДАП 0000 К

2

Київське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Черкаси)

ЧРК 0000 К

3

Київське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Чернігів)

ЧРН 0000 К

4

Одеське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Одеса)

ОДС 0000 К

5

Севастопольське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Севастополь)

СВЛ 0000 К

6

Севастопольське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Керч)

КРЧ 0000 К

7

Дніпропетровське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Дніпропетровськ)

ДНП 0000 К

8

Дніпропетровське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Кременчук)

КРК 0000 К

9

Дніпропетровське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Запоріжжя)

ЗПР 0000 К

10

Миколаївське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Миколаїв)

МКЛ 0000 К

11

Миколаївське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Херсон)

ХРС 0000 К

12

Харківський міжрегіональний відділ Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Харків)

ХРК 0000 К

13

Львівське міжрегіональне управління Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Львів)

ЛВВ 0000 К

14

Маріупольський міжрегіональний відділ Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Маріуполь)

МРП 0000 К

15

Ізмаїльський міжрегіональний відділ Департаменту державного нагляду та контролю за безпекою на морському та річковому транспорті Укрморрічінспекції (м. Ізмаїл)

ІМЛ 0000 К

Директор Департаменту
адміністративних послуг
та інформатизаціїС. Моргуненко

{Текст взято з сайту Укрморрічінспекції України http://sismit.gov.ua}вгору