Документ v0385290-05, поточна редакція — Прийняття від 29.06.2005

                                                          
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
29.06.05 N 385

Про присвоєння та підтвердження
почесних звань "Народний художній колектив"
і "Зразковий художній колектив"

Відповідно до Положення про "Народний художній колектив" та
"Зразковий художній колектив", затвердженого наказом Міністерства
освіти і науки України від 14.08.2002 р. N 461 ( z0936-02 ),
протягом травня-червня 2005 року експертною комісією міністерства
були розглянуті матеріали оглядових комісій управлінь освіти і
науки обласних державних адміністрацій щодо присвоєння і
підтвердження почесних звань учнівським, студентським і
педагогічним творчим колективам навчальних закладів системи
Міністерства освіти і науки України. Експертною комісією міністерства було розглянуто матеріали
100 творчих колективів навчальних закладів системи Міністерства
освіти і науки України, з яких: хореографічних колективів - 32,
фольклорних - 6, вокальних - 10, хорових - 5, духових оркестрів -
2, оркестрів народних інструментів - 2, джазових оркестрів - 2,
театральних - 9, циркових - 2, театру моди та костюма - 7,
образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва - 20,
літературно-творчих об'єднань - 2. Експертна комісія міністерства відзначила високу виконавську
майстерність творчих колективів, художній рівень репертуару,
значні досягнення в естетичному вихованні дітей і молоді засобами
мистецтва. Творчі колективи, на які були подані документи щодо
присвоєння і підтвердження почесних звань, гідно представляють
дитячо-юнацьку творчість під час масових мистецьких заходів,
пропагують хорове, вокальне, хореографічне, театральне, музичне,
циркове, образотворче мистецтво та літературну творчість, беруть
активну участь у культурно-мистецькому житті України і
заслуговують на почесні звання. Разом з тим, експертною комісією відхилено подання на деякі
колективи, матеріали яких не відповідають вимогам Положення про
почесні звання "Народний художній колектив" та "Зразковий художній
колектив" ( z0936-02 ). Враховуючи вищезазначене, Н А К А З У Ю:
1. Присвоїти та підтвердити почесні звання "Народний художній
колектив" та "Зразковий художній колектив" учнівським,
студентським та педагогічним творчим колективам навчальних
закладів системи Міністерства освіти і науки України за списками,
що додаються.
2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим,
начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та
Севастопольської міських державних адміністрацій:
2.1. Відзначити художніх керівників творчих колективів, які
мають почесні звання "Народний художній колектив" або "Зразковий
художній колектив", за сумлінну роботу у вихованні учнівської та
студентської молоді.
2.2. Сприяти створенню необхідних умов для здійснення
навчально-виховного процесу і організації діяльності творчих
колективів, які мають звання "Народний художній колектив" та
"Зразковий художній колектив" (забезпечення приміщенням,
інструментарієм, сценічним одягом, технічними засобами та
кваліфікованими кадрами).
2.3. Забезпечувати фахову відповідність членів оглядових
комісій та якісну підготовку і подання до міністерства відповідних
матеріалів, дотримуючись вимог Положення про почесні звання
"Народний художній колектив" і "Зразковий художній колектив"
( z0936-02 ).
3. Опублікувати даний наказ в "Інформаційному збірнику
Міністерства освіти і науки України".
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
міністра В.О.Огнев'юка.
Міністр С.М.Ніколаєнко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
29.06.2005 N 385

СПИСОК
учнівських, студентських і педагогічних творчих
колективів навчальних закладів системи Міністерства
освіти і науки України, яким присвоєно почесне
звання "Народний художній колектив"

------------------------------------------------------------------ |N п/п |Регіон, область, |Назва творчого колективу із | | |місто |зазначенням навчального закладу | |------+------------------+--------------------------------------| |1. |Дніпропетровська |Художній колектив бального танцю | | | |"Зодіак" Палацу дитячої та юнацької | | | |творчості Центрально-міського району | | | |м. Кривого Рогу | |------+------------------+--------------------------------------| |2. |Дніпропетровська |Художній колектив народного танцю | | | |"Райдуга" комунального позашкільного | | | |навчального закладу Центру дитячої та | | | |юнацької творчості Дзержинського | | | |району м. Кривого Рогу | |------+------------------+--------------------------------------| |3. |Донецька |Студія вокального співу "Ультразвук" | | | |Центру дитячої та юнацької творчості | | | |Ленінського району м. Донецька | |------+------------------+--------------------------------------| |4. |Донецька |Театр костюма "Мельпомена" Донецького | | | |обласного Палацу дитячої та юнацької | | | |творчості | |------+------------------+--------------------------------------| |5. |Київська |Театр "Камертон" Русанівського ліцею | | | |Дніпровського району м. Києва | |------+------------------+--------------------------------------| |6. |Луганська |Танцювальний ансамбль "Сувенір" Центру| | | |творчості дітей та юнацтва Жовтневого | | | |району м. Луганська | |------+------------------+--------------------------------------| |7. |Сумська |Дитячий ансамбль народного танцю | | | |"Джерельце" Шосткинського Центру | | | |естетичного виховання дітей та юнацтва| |------+------------------+--------------------------------------| |8. |Сумська |Хореографічна студія "Сюрприз" | | | |Шосткинського Центру естетичного | | | |виховання дітей та юнацтва | |------+------------------+--------------------------------------| |9. |Сумська |Дитячий фольклорний ансамбль | | | |"Любисток" Шосткинського Центру | | | |естетичного виховання дітей та юнацтва| |------+------------------+--------------------------------------| |10. |Сумська |Дитячий духовий оркестр "Юність" | | | |Шосткинського Центру естетичного | | | |виховання дітей та юнацтва | |------+------------------+--------------------------------------| |11. |Сумська |Дитячий зразковий хор "Воскресіння" | | | |Шосткинського Центру естетичного | | | |виховання дітей та юнацтва | |------+------------------+--------------------------------------| |12. |Тернопільська |Театр танцю "Посмішка" Тернопільського| | | |Центру дитячої творчості | |------+------------------+--------------------------------------| |13. |Хмельницька |Хореографічний ансамбль "Подолянчик" | | | |Хмельницького Палацу дітей та юнацтва | ------------------------------------------------------------------

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
29.06.2005 N 385

СПИСОК
учнівських, студентських і педагогічних творчих
колективів навчальних закладів системи Міністерства
освіти і науки України, яким присвоєно почесне
звання "Зразковий художній колектив"

------------------------------------------------------------------ |N п/п |Регіон, область, |Назва творчого колективу із | | |місто |зазначенням навчального закладу | |------+-----------------+---------------------------------------| |1. |Дніпропетровська |Хорал "Тон-Арт" комунального | | | |позашкільного навчального закладу | | | |Палацу дитячої та юнацької творчості | | | |"Горицвіт" Жовтневого району | | | |м. Кривого Рогу | |------+-----------------+---------------------------------------| |2. |Дніпропетровська |Студія акторської майстерності "Сам" | | | |комунального позашкільного навчального | | | |закладу Центру дитячої та юнацької | | | |творчості Дзержинського району | | | |м. Кривого Рогу | |------+-----------------+---------------------------------------| |3. |Дніпропетровська |Шоу-група "Данс-екзотик" комунального | | | |позашкільного навчального закладу | | | |Центру дитячої та юнацької творчості | | | |Дзержинського району м. Кривого Рогу | |------+-----------------+---------------------------------------| |4. |Дніпропетровська |Гурт "Фантазії із бісеру" Центру | | | |дитячої та юнацької творчості "Мрія" | | | |Інгулецького району м. Кривого Рогу | |------+-----------------+---------------------------------------| |5. |Дніпропетровська |Студія сучасної хореографії "Дансер" | | | |комунального позашкільного навчального | | | |закладу дитячо-юнацького центру | | | |"Штурм" Жовтневого району | | | |м. Дніпропетровська | |------+-----------------+---------------------------------------| |6. |Донецька |Студія "Бісер" Центру дитячої та | | | |юнацької творчості м. Костянтинівки | |------+-----------------+---------------------------------------| |7. |Донецька |Студія "Образотворче мистецтво" | | | |Горлівського Палацу дитячої та | | | |юнацької творчості | |------+-----------------+---------------------------------------| |8. |Донецька |Духовий оркестр "Кіровські | | | |зірки" Будинку дитячо-юнацької | | | |творчості м. Кіровського | |------+-----------------+---------------------------------------| |9. |Донецька |Колектив театру мод "Клуб "Пані" | | | |Центру дитячої та юнацької творчості | | | |м. Харцизька | |------+-----------------+---------------------------------------| |10. |Донецька |Колектив театру дитячої моди | | | |"Стилісімо" Донецького міського Палацу | | | |творчості дітей та юнацтва | |------+-----------------+---------------------------------------| |11. |Донецька |Колектив творча майстерня "Аплікація з | | | |соломки" Горлівського Палацу дитячої | | | |та юнацької творчості | |------+-----------------+---------------------------------------| |12. |Донецька |Студія модельного мистецтва | | | |"Імідж-мікс" Центру дитячої та | | | |юнацької творчості Ленінського району | | | |м. Донецька | |------+-----------------+---------------------------------------| |13. |Донецька |Майстерня "Художня вишивка" Центру | | | |творчості та дозвілля дітей | | | |м. Красноармійська | |------+-----------------+---------------------------------------| |14. |Донецька |Ансамбль танцю "Непоседы" Центру | | | |дитячої та юнацької творчості | | | |м.Добропілля | |------+-----------------+---------------------------------------| |15. |Київська |Гурток різьблення по дереву | | | |Сквирського районного Центру дитячої | | | |та юнацької творчості | |------+-----------------+---------------------------------------| |16. |Київська |Творча майстерня "Світ" Центру | | | |творчості дітей та юнацтва "Соняшник" | | | |м. Білої Церкви | |------+-----------------+---------------------------------------| |17. |Київська |Студія дитячої естрадної пісні Центру | | | |дитячої та юнацької творчості | | | |м. Василькова | |------+-----------------+---------------------------------------| |18. |Київська |Хореографічний ансамбль "Радість" | | | |Будинку дитячої та юнацької творчості | | | |м. Борисполя | |------+-----------------+---------------------------------------| |19. |Київська |Літературна студія "Первоцвіт" Центру | | | |творчості дітей та юнацтва "Соняшник" | | | |м. Білої Церкви | |------+-----------------+---------------------------------------| |20. |Київська |Ансамбль народного танцю "Червона | | | |калина" Баришівського районного центру | | | |позашкільної роботи "Мрія" | |------+-----------------+---------------------------------------| |21. |Луганська |Гурток "Українські ремесла" станції | | | |юних техніків м. Лисичанська | |------+-----------------+---------------------------------------| |22. |Луганська |Гурток "Керамік АРТ - студія" | | | |Луганського Палацу творчості дітей та | | | |учнівської молоді | |------+-----------------+---------------------------------------| |23. |Луганська |Студія "Художня обробка деревини" | | | |станції юних техніків м. Брянки | |------+-----------------+---------------------------------------| |24. |Луганська |Ансамбль пісні "Непоседы" | | | |комплексного позашкільного | | | |навчально-виховного закладу Центру | | | |творчості дітей та юнацтва Жовтневого | | | |району м. Луганська | |------+-----------------+---------------------------------------| |25. |Луганська |Музичний театр "Буратіно" Палацу дітей | | | |та юнацтва "Радість" м. Луганська | |------+-----------------+---------------------------------------| |26. |Рівненська |Студія естрадної пісні "Карамельки" | | | |загальноосвітнього навчального закладу | | | |N 8 м. Рівного | |------+-----------------+---------------------------------------| |27. |Рівненська |Циркова студія "Каскад" | | | |Костопільського Будинку школярів та | | | |юнацтва | |------+-----------------+---------------------------------------| |28. |Рівненська |Дитячий гурт традиційного поліського | | | |співу "Ранкова роса" загальноосвітньої | | | |навчальної школи-комплексу I-III | | | |ступенів N 28 м. Рівного | |------+-----------------+---------------------------------------| |29. |Сумська |Театр мод "Артель мода" Сумської | | | |класичної гімназії | |------+-----------------+---------------------------------------| |30. |Сумська |Театр юних "Шпаківня" Сумського Палацу | | | |дітей та юнацтва | |------+-----------------+---------------------------------------| |31. |Сумська |Хореографічний ансамбль "Амелія" | | | |Сумської класичної гімназії | |------+-----------------+---------------------------------------| |32. |Сумська |Студія образотворчого мистецтва | | | |"Палітра" Сумського спеціалізованого | | | |загальноосвітнього навчального закладу | | | |N 29 | |------+-----------------+---------------------------------------| |33. |Тернопільська |Театр пісні "Дружна родина" | | | |Тернопільського міського Центру дитячої| | | |творчості | |------+-----------------+---------------------------------------| |34. |Харківська |Хоровий колектив Харківської обласної | | | |гімназії-інтернату для сліпих дітей | | | |імені В.Г. Короленка | |------+-----------------+---------------------------------------| |35. |Харківська |Фольклористично-етнографічний гурток | | | |"Мережка" Центру дитячої та юнацької | | | |творчості Дзержинського району | | | |м. Харкова | |------+-----------------+---------------------------------------| |36. |Хмельницька |Молодіжний фольклорний гурт "Ладовиці" | | | |Хмельницького державного центру | | | |естетичного виховання учнівської молоді| |------+-----------------+---------------------------------------| |37. |Хмельницька |Гурток образотворчого та | | | |декоративно-ужиткового мистецтва | | | |"Колорит" Кам'янець-Подільського Центру| | | |дитячої творчості | |------+-----------------+---------------------------------------| |38. |Хмельницька |Гурток декоративно-ужиткового мистецтва| | | |"Весна" Хмельницького професійного | | | |ліцею сфери послуг | |------+-----------------+---------------------------------------| |39. |Хмельницька |Гурток декоративно-ужиткового мистецтва| | | |"Писанка" Хмельницького професійного | | | |ліцею сфери послуг | |------+-----------------+---------------------------------------| |40. |Чернігівська |Танцювальний колектив "Данс-клас" | | | |гімназії N 5 м. Прилук | |------+-----------------+---------------------------------------| |41. |Чернігівська |Танцювальний колектив "Калинонька" | | | |Куковицької загальноосвітньої школи | | | |I-III ступенів Менського району | |------+-----------------+---------------------------------------| |42. |м. Київ |Ансамбль сучасної хореографії | | | |"Фламінго" Київського Палацу дітей та | | | |юнацтва | |------+-----------------+---------------------------------------| |43. |м. Київ |Студія "Етнофлористика" Будинку дитячої| | | |творчості Подільського району м. Києва | |------+-----------------+---------------------------------------| |44. |м. Київ |Театр - студія "Барвінок" Центру | | | |дитячої та юнацької творчості | | | |Дніпровського району м. Києва | ------------------------------------------------------------------

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
29.06.2005 N 385

СПИСОК
учнівських, студентських і педагогічних
творчих колективів навчальних закладів
системи Міністерства освіти і науки
України, яким підтверджено почесне
звання "Народний художній колектив"

------------------------------------------------------------------ |N п/п |Регіон, |Назва творчого колективу із зазначенням | | |область, місто |навчального 'закладу | |------+---------------+-----------------------------------------| |1. |Донецька |Колектив хору "Кантилена" Палацу дитячої | | | |та юнацької творчості м. Маріуполя | |------+---------------+-----------------------------------------| |2. |Донецька |Студія образотворчого мистецтва "Країна | | | |Фантазії" Донецького обласного Палацу | | | |дитячої та юнацької творчості | |------+---------------+-----------------------------------------| |3. |Луганська |Оркестр народних інструментів вищого | | | |професійного училища N 40 м. Алчевська | |------+---------------+-----------------------------------------| |4. |Рівненська |Колектив джазового оркестру Палацу дітей | | | |та молоді м. Рівного | |------+---------------+-----------------------------------------| |5. |Рівненська |Колектив літературного об'єднання | | | |"Поетарх" Палацу дітей та молоді | | | |м. Рівного | |------+---------------+-----------------------------------------| |6. |Харківська |Хор "Скворушка" Харківського обласного | | | |Палацу дитячої та юнацької творчості | |------+---------------+-----------------------------------------| |7. |Харківська |Хор "Весняні голоси" Харківського | | | |обласного Палацу дитячої та юнацької | | | |творчості | |------+---------------+-----------------------------------------| |8. |Херсонська |Художній колектив "Театр юного глядача" | | | |Таврійського ліцею мистецтв м. Херсона | |------+---------------+-----------------------------------------| |9. |Хмельницька |Ансамбль танцю "Поділля" Хмельницького | | | |державного Центру естетичного виховання | | | |учнівської молоді | |------+---------------+-----------------------------------------| |10. |м. Київ |Ансамбль спортивного бального танцю | | | |"Фаворит" Київського Палацу дітей та | | | |юнацтва | |------+---------------+-----------------------------------------| |11. |м. Київ |Колектив дитячо-юнацького цирку "Але-ап" | | | |Київського Палацу дітей та юнацтва | |------+---------------+-----------------------------------------| |12. |м. Київ |Ансамбль естрадно-класичного танцю | | | |"Лілея" Палацу творчості дітей та юнацтва| | | |Печерського району м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |13. |м. Київ |Дитячий театр моди і костюма "Ясочка" | | | |Центру дитячої та юнацької творчості | | | |Солом'янського району м. Києва | ------------------------------------------------------------------

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
29.06.2005 N 385

СПИСОК
учнівських, студентських і педагогічних
творчих колективів навчальних закладів
системи Міністерства освіти і науки
України, яким підтверджено почесне
звання "Зразковий художній колектив"

------------------------------------------------------------------ |N п/п |Регіон, |Назва творчого колективу із зазначенням | | |область, місто |навчального закладу | |------+---------------+-----------------------------------------| |1. |Донецька |Вокальний ансамбль "Тоніка" Палацу | | | |дитячої та юнацької творчості м. Тореза | |------+---------------+-----------------------------------------| |2. |Донецька |Колектив гуртка "М'яка іграшка" Центру | | | |дитячої та юнацької творчості | | | |м. Костянтинівки | |------+---------------+-----------------------------------------| |3. |Донецька |Студія образотворчого мистецтва "Палітра"| | | |Орджонікідзевського Будинку дитячої та | | | |юнацької творчості м. Маріуполя | |------+---------------+-----------------------------------------| |4. |Донецька |Колектив дитячої теле,- прес-студії | | | |"Непоседы" Центру дитячої та юнацької | | | |творчості м. Костянтинівки | |------+---------------+-----------------------------------------| |5. |Донецька |Ансамбль народного танцю "Юність" | | | |естетичного Центру з хореографії | | | |м. Костянтинівки | |------+---------------+-----------------------------------------| |6. |Донецька |Вокальний ансамбль "Донетчани" Донецького| | | |міського Палацу творчості дітей та | | | |юнацтва | |------+---------------+-----------------------------------------| |7. |Донецька |Хореографічний ансамбль "Барвінок" | | | |Будинку дитячої та юнацької творчості | | | |Орджонікідзевського району м. Маріуполя | |------+---------------+-----------------------------------------| |8. |Донецька |Ансамбль танцю "Батерфляй" Палацу дитячої| | | |та юнацької творчості м. Тореза | |------+---------------+-----------------------------------------| |9. |Луганська |Ансамбль естрадного танцю "Усмішка" | | | |Палацу творчості дітей та юнацтва | | | |м. Красного Луча | |------+---------------+-----------------------------------------| |10. |Луганська |Колектив української народної вишивки | | | |"Надія" Успенської гімназії N 2 | | | |Лутугинського району | |------+---------------+-----------------------------------------| |11. |Луганська |Хореографічний ансамбль "Мрія" Алчевсько-| | | |го Центру дитячої та юнацької творчості | |------+---------------+-----------------------------------------| |12. |Луганська |Театр сучасного естрадного танцю "Лоск" | | | |Палацу позашкільнолї роботи, творчості | | | |дітей та учнівської молоді м. Луганська | |------+---------------+-----------------------------------------| |13. |Тернопільська |Театр пісні "Мікст" Тернопільського | | | |міського Центру дитячої творчості | |------+---------------+-----------------------------------------| |14. |Харківська |Театр музичного світложивопису | | | |Харківського обласного Палацу дитячої та | | | |юнацької творчості | |------+---------------+-----------------------------------------| |15. |Харківська |Фольклорний ансамбль "Джерело | | | |Слобожанщини" Будинку дитячої та юнацької| | | |творчості Золочівського району | |------+---------------+-----------------------------------------| |16. |Хмельницька |Ансамбль народного танцю "Любисток" | | | |Хмельницького державного Центру | | | |естетичного виховання учнівської молоді | |------+---------------+-----------------------------------------| |17. |Хмельницька |Ансамбль танцю "Дивоцвіт" Хмельницького | | | |державного Центру естетичного виховання | | | |учнівської молоді | |------+---------------+-----------------------------------------| |18. |Черкаська |Хореографічний колектив "Світанок" | | | |загальноосвітнього навчального закладу | | | |I-III ступенів N 15 м. Черкас | |------+---------------+-----------------------------------------| |19. |м. Київ |Ансамбль танцю "Вербиченька" середньої | | | |загальноосвітньої школи N 286 | | | |Голосіївського району м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |20. |м. Київ |Інструментальний ансамбль "Гармонія" | | | |Центру дитячої та юнацької творчості | | | |Деснянського району м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |21. |м. Київ |Хореографічний ансамбль "Веснянка" Школи | | | |мистецтв Деснянського району м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |22. |м. Київ |Ансамбль народного танцю "Дніпряночка" | | | |Центру дитячо-юнацької творчості | | | |Дніпровського району м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |23. |м. Київ |Пластичний театр "Веста" Центру | | | |позашкільної роботи Святошинського району| | | |м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |24. |м. Київ |Вокальний ансамбль "Мальви" Центру | | | |позашкільної роботи Святошинського району| | | |м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |25. |м. Київ |Творче об'єднання декоративно-ужиткового | | | |мистецтва "Червона калина" Центру | | | |позашкільної роботи Святошинського району| | | |м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |26. |м. Київ |Колектив театру мод "Барвограй" Центру | | | |позашкільної роботи Святошинського району| | | |м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |27. |м. Київ |Оркестр джаз-бенд "Крок" Центру дитячої | | | |та юнацької творчості Солом'янського | | | |району м. Києва | |------+---------------+-----------------------------------------| |28. |м. Київ |Ансамбль народного танцю "Журавушка" | | | |Будинку дитячої творчості Шевченківського| | | |району м. Києва | ------------------------------------------------------------------

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
29.06.2005 N 385

СПИСОК
учнівських, студентських і педагогічних
творчих колективів навчальних закладів
системи Міністерства освіти і науки України,
яким відмовлено у присвоєнні почесного
звання "Зразковий художній колектив"

------------------------------------------------------------------ |N п/п |Регіон, |Назва творчого колективу із зазначенням | | |область, місто |навчального закладу | |------+---------------+-----------------------------------------| |1. |Київська |Театр-студія "Пілігрими" Баришівського | | | |районного центру позашкільної роботи | | | |"Мрія" | ------------------------------------------------------------------

СПИСОК
учнівських, студентських і педагогічних
творчих колективів навчальних закладів системи
Міністерства освіти і науки України, яким
відмовлено у підтвердженні почесного
звання "Зразковий художній колектив"

------------------------------------------------------------------ |N п/п |Регіон, область, |Назва творчого колективу із | | |місто |зазначенням навчального закладу | |------+---------------------+-----------------------------------| |1. |Львівська |Фольклорний гурт "Барвінок" Центру | | | |творчості дітей та юнацтва Галичини| ------------------------------------------------------------------



вгору