Документ v0345731-19, поточна редакція — Прийняття від 05.03.2019

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.03.2019  № 345

Про внесення змін до деяких положень про самостійні структурні підрозділи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

НАКАЗУЮ:

Унести до деяких положень про самостійні структурні підрозділи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України такі зміни:

1. Пункт 2.36 розділу 2 Положення про департамент регулювання зовнішньоекономічної діяльності, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03.04.2015 № 328 (зі змінами), викласти в такій редакції:

"2.36. Удосконалення механізмів захисту інтересів України за кордоном у сфері зовнішньоекономічної діяльності шляхом підготовки нормативно-правових актів щодо організації торговельних представництв України в іноземних державах, їх функціонування та координація діяльності.".

2. Абзац тринадцятий розділу 2 Положення про департамент розвитку експорту, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2017 № 567, викласти в такій редакції:

"удосконалення механізмів представлення економічних інтересів України за кордоном та підтримки експортерів шляхом участі в формуванні завдань торговельним представництвам України в іноземних державах;".

Перший
віце-прем'єр-міністр України -
Міністр економічного розвитку
і торгівлі України
С.І. Кубів

{Текст взято з сайту Мінекономрозвитку України http://www.me.gov.ua}вгору