Документ v0300832-14, поточна редакція — Прийняття від 15.10.2014

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.10.2014  № 300

Про затвердження Номенклатури продукції сільського господарства

Відповідно до статті 12 Закону України "Про державну статистику" з метою подальшого удосконалення методології та запровадження міжнародних стандартів у сфері статистики сільського господарства НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Номенклатуру продукції сільського господарства (далі – Номенклатура), що додається, та ввести її в дію з 01 січня 2015 року.

2. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О.М.) здійснювати методологічне та організаційне керівництво щодо впровадження та застосування у статистичній діяльності Номенклатури, затвердженої цим наказом.

3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) забезпечити оприлюднення Номенклатури, затвердженої цим наказом, на офіційному веб-сайті Держстату України.

4. Керівникам самостійних структурних підрозділів Держстату України, начальникам Головного управління регіональної статистики, головних управлінь статистики в областях, м. Києві використовувати Номенклатуру, затверджену цим наказом, під час збирання, оброблення та поширення статистичної інформації.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови  Власенко Н.С.

Голова

О.Г. Осауленко

{Текст взято з сайту Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua/}вгору