Документ v0270872-14, поточна редакція — Прийняття від 14.11.2014

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.11.2014  № 270

Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади"

З метою виконання Закону України від 16 вересня 2014 року № 1682-VII "Про очищення влади" (далі - Закон № 1682), відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 "Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади" (далі - Порядок), та згідно з Планом проведення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади", затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 1025-р, НАКАЗУЮ:

1. Розпочати перевірку відповідно до Закону № 1682:

1.1. з 24 листопада 2014 року стосовно посадових (службових) осіб центрального апарату ДФС;

1.2. з 24 листопада 2014 року стосовно керівників, їх перших заступників та заступників територіальних органів ДФС у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській та Запорізькій областях;

1.3. з 1 грудня 2014 року стосовно керівників, їх перших заступників та заступників територіальних органів ДФС в Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській та Тернопільській областях;

1.4. з 8 грудня 2014 року стосовно керівників, їх перших заступників та заступників територіальних органів ДФС у Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях, м. Києві, Міжрегіонального головного управління ДФС - Центрального офісу з обслуговування великих платників, Енергетичної митниці ДФС, спеціалізованих державних податкових інспекціях з обслуговування великих платників, Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС та Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень ДФС.

2. Визначити Департамент персоналу відповідальним за проведення перевірки відповідно до Закону № 1682.

3. Департаменту персоналу розробити заходи щодо виконання Закону № 1682.

4. Надати право директору Департаменту персоналу (або особі, яка виконує його обов'язки) направляти за своїм підписом до територіальних органів, спеціалізованих департаментів (органу) та структурних підрозділів ДФС запити та доручення з вимогами надання інформації у межах виконання цього наказу.

5. Департаменту комунікацій:

5.1. створити на офіційному веб-порталі ДФС у розділі "Робота з персоналом" вкладку щодо проведення перевірки з виконання Закону України "Про очищення влади" та забезпечити створення на суб-сайтах територіальних органів аналогічних вкладок.

Термін - протягом 3-х днів з дати реєстрації наказу;

5.2. розмістити наказ у день його реєстрації на офіційному веб-порталі ДФС;

5.3. розміщати на офіційному веб-порталі ДФС інформацію, передбачену Порядком.

Термін - протягом доби з моменту її надходження від Департаменту персоналу;

5.4. забезпечити зняття інформації, розміщеної відповідно до підпункту 5.3 пункту 5 цього наказу.

Термін - протягом доби з моменту надходження відповідного звернення від Департаменту персоналу.

6. Керівникам структурних підрозділів ДФС:

6.1. забезпечити доведення цього наказу в день його видання під особистий підпис до відома осіб, зазначених у підпункті 1.1 пункту 1 цього наказу;

6.2. надати особисто та забезпечити надання особами, зазначеними у підпункті 1.1 пункту 1 цього наказу, до Департаменту персоналу власноручно написаних заяв за формою, визначеною у додатках 1 або 2 до Порядку.

7. Керівникам територіальних органів ДФС, спеціалізованих департаментів (органу):

7.1. визначити структурні підрозділи кадрової служби відповідальними за виконання доручень уповноваженого підрозділу ДФС під час проведення перевірки згідно із Законом № 1682;

7.2 забезпечити доведення цього наказу в день його видання під особистий підпис до відома осіб, зазначених у підпунктах 1.2 - 1.4 пункту 1 цього наказу. Списки осіб з підписами передати до Департаменту персоналу не пізніше наступного робочого дня після ознайомлення;

7.3. надати особисто та забезпечити надання особами, зазначеними у підпунктах 1.2 - 1.4 пункту 1 цього наказу, до Департаменту персоналу власноручно написаних заяв за формою, визначеною у додатках 1 або 2 Порядку;

7.4. забезпечити проведення перевірки згідно із Законом № 1682 у строки, встановлені Планом проведення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади", затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 1025-р.

Про результати проведеної роботи поінформувати Департамент персоналу протягом 3-х днів після закінчення перевірки у територіальному органі, спеціалізованому департаменті (органі).

8. Департаменту персоналу, керівникам територіальних органів ДФС здійснювати призначення на посади в органи ДФС з урахуванням вимог пункту 49 Порядку.

9. Керівникам структурних підрозділів ДФС та територіальних органів забезпечити безумовне виконання зазначеного наказу.

10. Координаційно-моніторинговому департаменту забезпечити внесення змін до Репозиторія звітної та статистичної інформації ДФС, затвердженого наказом ДФС від 07.10.2014 № 168.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова

І.О. Білоус

{Текст взято з сайту ДФС України http://sfs.gov.ua}вгору