Документ v0263840-18, поточна редакція — Прийняття від 07.08.2018

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.08.2018  № 263

Щодо внесення змін до наказу Державної казначейської служби України від 6 лютого 2018 року № 36

На виконання Бюджетного кодексу України та з метою приведення Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 6 лютого 2018 року № 36, у відповідність до Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів/Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793, з урахуванням змін, внесених наказом Міністерства фінансів України від 26 липня 2018 року № 649, НАКАЗУЮ:

1. У складовій II "Видатки" Зведеної форми, розділі II "Видатки" форми № 2ммб та складовій II "Видатки" Зведеної форми, підрозділі 2.1 розділу II "Видатки" форми № 2кмб(мб) Звіту про виконання місцевих бюджетів (додаток 1 до Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 6 лютого 2018 року № 36 (далі - Інструкція)) після коду 3047 "Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям" доповнити кодом 3048 "Надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

2. Форму № 7мб "Звіт про бюджетну заборгованість" (додаток 2 до Інструкції) привести у відповідність до змін, викладених у пункті 1 цього наказу.

3. Департаменту інформаційних технологій (Стоєв О.О.) забезпечити доопрацювання прикладного програмного забезпечення відповідно до змін, викладених у пунктах 1 та 2 цього наказу.

4. Органам Державної казначейської служби України складати і подавати місячну, квартальну та річну звітність про виконання місцевих бюджетів з урахуванням внесених змін, починаючи зі звіту за липень 2018 року.

5. Керівникам самостійних структурних підрозділів Державної казначейської служби України, начальникам головних управлінь Державної казначейської служби України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків та начальників головних управлінь Державної казначейської служби України

Голова

Т.Я. Слюз

{Текст взято з сайту Казначейства України http://www.treasury.gov.ua}вгору