Документ v0192858-12, поточна редакція — Прийняття від 03.05.2012

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.05.2012  № 192

Про надання статусу базової організації з науково-технічної діяльності у будівництві

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2010 № 589 "Про затвердження Положення про базову організацію з науково-технічної діяльності у будівництві", на підставі протоколу № 3 засідання експертної комісії з розгляду питань щодо надання статусу базової організації з науково-технічної діяльності у будівництві від 26.04.2012 НАКАЗУЮ:

1. Надати Публічному акціонерному товариству "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву (КиївЗНДІЕП)" статус базової організації з науково-технічної діяльності у будівництві.

2. Визначити такі напрями науково-технічної діяльності базової організації Публічного акціонерного товариства "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву (КиївЗНДІЕП)":

науково-технічне, дослідне, нормативно-методичне та інформаційне забезпечення з питань проектування будівель і споруд невиробничого призначення;

забезпечення функціонування ТК 316 "Цивільпроект".

3. Департаменту технічного регулювання та науково-технічного розвитку (Барзилович Д.В.) разом з Публічним акціонерним товариством "Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву (КиївЗНДІЕП)" (Шахнова В.М.) визначити перелік будівельних норм, які супроводжуватиме базова організація.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Д.В. Ісаєнка.

Міністр

А.М. Близнюквгору