Документ v0190816-12, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 01.03.2013, підстава - v0037816-13

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.11.2012  № 190

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Державної архітектурно-будівельної інспекції № 37 від 01.03.2013}

Про уповноваження територіальних органів - інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (щодо ліцензування)

Відповідно до законів України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства надзвичайних ситуацій України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів", "Про центральні органи виконавчої влади", керуючись Положенням про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, затвердженим Указом Президента України від 08.04.2011 № 439, постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 563 "Про затвердження Типового положення про територіальні органи міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади", з метою належної реалізації державної політики з питань державного архітектурно-будівельного контролю НАКАЗУЮ:

1. Територіальним органам - інспекціям державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі здійснювати повноваження, визначені Положенням про Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, затвердженим Указом Президента України від 08.04.2011 № 439, на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці щодо здійснення заходів контролю за додержанням суб'єктами господарювання ліцензійних умов провадження господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів містобудування та архітектури.

2. Уповноважити здійснювати від імені Державної архітектурно-будівельної інспекції України повноваження щодо розгляду матеріалів та прийняття рішення щодо видачі ліцензій на здійснення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури (далі - ліцензія), видачі дубліката ліцензії або переліку видів робіт, видачі копії ліцензії на відокремлені структурні підрозділи, внесення змін до переліку робіт, наведених у додатку до діючої ліцензії, переоформлення чи анулювання ліцензії:

2.1. Територіальний орган - Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим - суб'єктам господарювання, зареєстрованим на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

2.2. Територіальний орган - Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області - суб'єктам господарювання, зареєстрованим на території Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Луганської областей.

2.3. Територіальний орган - Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області - суб'єктам господарювання, зареєстрованим на території Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

2.4. Територіальний орган - Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Одеській області - суб'єктам господарювання, зареєстрованим на території Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

2.5. Територіальний орган - Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві - суб'єктам господарювання, зареєстрованим на території м. Києва, Київської, Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Сумської, Полтавської, Харківської, Черкаської та Чернігівської областей.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держархбудінспекції України від 22.11.2011 № 136 "Про вдосконалення роботи з ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури".

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова

О.В. Рибаквгору