Документ v0190732-15, поточна редакція — Прийняття від 31.03.2015

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.03.2015  № 190

Про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", щодо керівників державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля України, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля України здійснює управління корпоративними правами держави

Відповідно до Закону України "Про очищення влади" (далі - Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та абзацу четвертого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади", затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, НАКАЗУЮ:

1. Провести перевірку, передбачену Законом (далі - перевірка), щодо осіб, які обіймають посади керівників державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля України, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля України здійснює управління корпоративними правами держави (далі - керівники підприємств), окрім керівників підприємств, призначення на посади яких здійснюється Кабінетом Міністрів України, визначивши днем початку проведення перевірки 14 квітня 2015 року.

2. Визначити відповідальним за проведення перевірки Управління по роботі з персоналом (Ковальова І.В.).

3. Керівникам підприємств у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до Управління по роботі з персоналом Міненерговугілля України власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за формою згідно з додатком 1 або 2 до наказу.

4. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І.В.), Відділу взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю (Дудка Г.І.) забезпечити:

4.1. Доведення цього наказу до відома керівників державних підприємств шляхом оприлюднення його на офіційному веб-сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

4.2. Розміщення на офіційному веб-сайті інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) протягом трьох днів після одержання заяви.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

В. ДемчишинДодаток 1
до наказу Міненерговугілля України
31.03.2015 № 190

ЗАЯВА
про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"


Додаток 2
до наказу Міненерговугілля України
31.03.2015 № 190

ЗАЯВА
про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

{Текст взято з сайту Міненерговугілля України http://mpe.kmu.gov.ua}вгору