Документ v0188736-13, поточна редакція — Прийняття від 22.02.2013

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.02.2013  № 188

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.07.2012 № 812

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 р. № 410, у зв'язку з розширенням бази для експериментального впровадження пілотного проекту "Learnln - SMART навчання" НАКАЗУЮ:

1. Пункт 4 наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.07.2012 № 812 "Про впровадження пілотного проекту "Learnln-Smart навчання" викласти у такій редакції:

"4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської обласних, Київської міської державних адміністрацій провести відповідну організаційну роботу та сприяти впровадженню Проекту у загальноосвітніх навчальних закладах".

2. Перелік загальноосвітніх навчальних закладів - учасників проекту "Learnln-SMART навчання", затверджений зазначеним наказом, викласти у новій редакції, що додається.

3. Директору департаменту управління справами (Запольська Н.М.) зробити відповідну відмітку у справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра

Б.М. Жебровський




ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки, молоді та спорту
12.07.2012 № 812
(у редакції наказу
Міністерства освіти
і науки, молоді та спорту
22.02.2013 № 188)

ПЕРЕЛІК
загальноосвітніх навчальних закладів - учасників проекту "Learnln-Smart навчання"

АР Крим:

1. Навчально-виховний комплекс "Сімферопольський економічний ліцей".

2. Загальноосвітня школа I - III ступенів № 43.

3. Бахчисарайський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія".

Волинська область:

1. Комунальний заклад "Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького Луцької міськради Волинської області".

2. Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області".

3. Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс Гімназія № 14 Луцької міської ради Волинської області".

Дніпропетровська область:

1. Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 37" Дніпропетровської міської ради.

2. Марганецька гімназія.

3. Ліцей природничо-наукового навчання.

4. Комунальний заклад освіти Жовтоводянська середня загальноосвітня школа № 10 з профільними класами.

5. Новоселівська середня загальноосвітня школа I - III ступенів.

Донецька область:

1. Ліцей-інтернат при Донецькому національному університеті з поглибленим вивченням предметів гуманітарного, суспільного та природничо-математичного циклу Донецької обласної ради.

2. Авдіївська загальноосвітня школа I - III ступенів № 6 відділу освіти Авдіївської міської ради Донецької області.

3. Білицька загальноосвітня школа I - III ступенів № 10 Добропільської міської ради.

4. Білозерська загальноосвітня школа I - III ступенів № 18 Добропільської міської ради Донецької області.

5. Білоярівська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

6. Благодатнівська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

7. Василівська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

8. Войковська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

9. Волноваський ліцей.

10. Димитровський міський ліцей Димитровської міської ради Донецької області.

11. Докучаєвська загальноосвітня школа I - III ступенів № 3.

12. Докучаєвська загальноосвітня школа I - III ступенів № 4.

13. Докучаєвська загальноосвітня школа I - III ступенів № 5.

14. Донецька загальноосвітня школа I - III ступенів № 14 Донецької міської ради Донецької області.

15. Донецька класична гуманітарна гімназія Донецької міської ради Донецької області.

16. Донецька спеціалізована фізико-математична школа I - III ступенів № 17.

17. Донецький ліцей "Інтелект" Донецької міської ради Донецької області.

18. Донецький профільний ліцей № 135 Донецької міської ради Донецької області.

19. Донецька гуманітарна гімназія № 33 Донецької міської ради Донецької області.

20. Донецька загальноосвітня школа I - III ступенів № 19 з поглибленим вивченням іноземних мов Донецької міської ради Донецької області.

21. Донецька спеціалізована з інформаційних технологій загальноосвітня школа I - III ступенів № 61 Донецької міської ради.

22. Дружківська гімназія "Інтелект" Дружківської міської ради.

23. Загальноосвітня школа I - III ступенів № 1 Сніжнянської міської ради.

24. Загальноосвітня школа I - III ступенів № 6 Дружківської міської ради Донецької області.

25. Загальноосвітня школа I - III ступенів № 8 Димитровської міської ради Донецької області.

26. Кленівська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

27. Комунальний заклад "Маріупольська гімназія № 2 Маріупольської міської ради Донецької області".

28. Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа I - III ступенів № 26 Маріупольської міської ради Донецької області".

29. Комунальний заклад "Маріупольська спеціалізована школа з поглибленим вивченням новогрецької мови I - III ступенів № 8 Маріупольської міської ради Донецької області".

30. Комунальний заклад "Маріупольська спеціалізована школа I - III ступенів № 40 імені Миська Євгена Михайловича Маріупольської міської ради Донецької області".

31. Комунальний заклад "Маріупольський міський ліцей Маріупольської міської ради Донецької області".

32. Комунальний заклад "Маріупольський навчально-виховний комплекс "Гімназія-школа" № 27 Маріупольської міської ради Донецької області.

33. Комунальний заклад "Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа № 14" Маріупольської міської ради Донецької області".

34. Комунальний заклад "Маріупольський технічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області".

35. Комунальний заклад "Маріупольський технологічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області".

36. Комунальний заклад "Спеціалізована школа I - III ступенів № 3 з поглибленим вивченням окремих предметів Маріупольської міської ради Донецької області".

37. Красноармійський міський ліцей "Надія".

38. Красноармійський навчально-виховний комплекс м. Красноармійська.

39. Краснолиманська загальноосвітня школа I - III ступенів № 4.

40. Краснолиманський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітній навчальний заклад І ступеня".

41. Кутейниківська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

42. Лисиченська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

43. Металістівська загальноосвітня школа I - III ступенів ім. М. Островського Амвросіївської районної ради Донецької області.

44. Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа I - III ступенів - ліцей м. Добропілля.

45. Новоамвросіївська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

46. Українська гімназія Димитровської міської ради Донецької області.

47. Улянівська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

48. Успенська загальноосвітня школа I - III ступенів Амвросіївської районної ради Донецької області.

49. Шахтарська загальноосвітня школа I - II ступенів № 21 Шахтарської міської ради Донецької області.

50. Шахтарська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Шахтарської міської ради Донецької області.

Київська область:

1. Бородянська спеціалізована школа - загальноосвітній заклад I - III ступенів № 1 з поглибленим вивченням окремих предметів.

2. Володарська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2.

3. Ставищенський середній загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 1 Ставищенської районної ради Київської області.

4. Тетіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I - III ступенів - природничо-математичний ліцей" Тетіївської районної ради Київської області.

5. Білоцерківський колегіум Білоцерківської міської ради Київської області.

6. Ірпінська загальноосвітня школа I - III ступенів № 13 Ірпінської міської ради Київської області.

7. Славутицький ліцей Славутицької міської ради.

8. Фастівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 1 Фастівської міської ради.

Кіровоградська область:

1. Добровеличківська загальноосвітня школа-інтернат I - III ступенів.

Миколаївська область:

1. Нечаянська загальноосвітня школа I - III ступенів Миколаївської районної ради.

2. Ольшанська загальноосвітня школа I - III ступенів Миколаївської районної ради.

3. Первомайська загальноосвітня школа I - III ступенів Жовтневої районної ради.

4. Миколаївська загальноосвітня школа I - III ступенів Жовтневої районної ради.

5. Шевченківська загальноосвітня школа I - III ступенів Жовтневої районної ради.

6. Погорілівська загальноосвітня школа I - III ступенів Жовтневої районної ради.

7. Первомайська районна гімназія Первомайської районної ради.

8. Ліцей "Інсайт" Вознесенської міської ради.

9. Вознесенська загальноосвітня школа № 5 I - III ступенів Вознесенської міської ради.

10. Южноукраїнська загальноосвітня школа № 1 I - III ступенів Южноукраїнської міської ради.

11. Снігурівська районна гімназія Снігурівської районної ради.

12. Новоодеська гуманітарна гімназія Новоодеської районної ради.

13. Миколаївський економічний ліцей № 2 Миколаївської міської ради.

14. Миколаївська гімназія № 3 Миколаївської міської ради.

15. Миколаївська загальноосвітня школа № 18 I - III ступенів Миколаївської міської ради.

16. Морський ліцей ім. професора М. Александрова Миколаївської міської ради.

17. Миколаївська спеціалізована загальноосвітня школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови Миколаївської міської ради.

18. Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7 I - III ступенів Миколаївської обласної ради.

19. Веселинівська загальноосвітня школа I - III ступенів Веселинівської районної ради.

20. Софіївська загальноосвітня школа I - III ступенів Первомайської районної ради.

21. Березанська загальноосвітня школа I - III ступенів Березанської районної ради.

22. Виноградівська загальноосвітня школа I - III ступенів Баштанської районної ради.

23. Плющівська загальноосвітня школа I - III ступенів Баштанської районної ради.

24. Христофорівська загальноосвітня школа I - III ступенів Баштанської районної ради.

25. Плющівська загальноосвітня школа I - III ступенів Баштанської районної ради.

26. Доброкриничанська загальноосвітня школа I - III ступенів Баштанської районної ради.

27. Інгульська загальноосвітня школа I - III ступенів Баштанської районної ради.

28. Новоєгорівська загальноосвітня школа I - III ступенів Баштанської районної ради.

Полтавська область:

1. Полтавський міський багатопрофільний ліцей № 1 ім. І. П. Котляревського.

2. Полтавська спеціалізована школа I - III ступенів № 3.

3. Полтавська гімназія № 28.

4. Полтавська гімназія № 33.

5. Полтавська загальноосвітня школа I - III ступенів № 38.

6. Комсомольська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 з поглибленим вивченням математики.

7. Кобеляцька загальноосвітня школа I - III ступенів № 2.

8. Машівська спеціалізована школа I - III ступенів.

9. Пирятинський ліцей.

10. Пирятинська спеціалізована загальноосвітня школа I - III ступенів № 4.

11. Пирятинська спеціалізована загальноосвітня школа I - III ступенів № 6.

12. Березоворудська загальноосвітня школа I - III ступенів.

13. Новокочубеївська загальноосвітня школа I - III ступенів.

14. Шишацька спеціалізована школа ім. В. І. Вернадського.

Сумська область:

1. Попівська загальноосвітня школа I - III ступенів Конотопської районної ради Сумської області.

2. Чупахівська спеціалізована загальноосвітня школа I - III ступенів Охтирської районної ради Сумської області.

3. Грунська загальноосвітня школа I - III ступенів Охтирської районної ради Сумської області.

4. Комишанська загальноосвітня школа I - III ступенів Охтирської районної ради Сумської області.

5. Хмелівський навчальний виховний комплекс Роменської районної ради.

6. Бобрицька загальноосвітня школа I - III ступенів Роменської районної ради.

7. Андріяшівська загальноосвітня школа I - III ступенів Роменської районної ради.

8. Перехрестівська загальноосвітня школа I - III ступенів Роменської районної ради.

9. Басівська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

10. Біловодський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

11. Бездрицька загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

12. Верхньосироватська спеціалізована школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

13. Великочернеччинська спеціалізована школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

14. Косівщинська загальноосвітня школа I - III ступенів ім. Лесі Українки Сумської районної ради Сумської області.

15. Кіндратівська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

16. Кровненська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

17. Лікарський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

18. Миколаївський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

19. Могрицький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

20. Низівська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

21. Новосічанська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

22. Нова Сироватська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

23. Нова Суханівська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

24. Олексіївська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області

25. Підліснівська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

26. Садівська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

27. Степанівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 1 Сумської районної ради Сумської області.

28. Степанівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Сумської районної ради Сумської області.

29. Стецьківська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

30. Сульський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

31. Северинівська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

32. Терешківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

33. Токарівська ЗОШ I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

34. Хотінська спеціалізована школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

35. Червоненська ЗОШ I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

36. Юнаківська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

37. Яструбинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

38. Велика Вільмівська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

39. Костянтинівська загальноосвітня школа I - III ступенів Сумської районної ради Сумської області.

40. Ленінський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

41. Пушкарівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

42. Писарівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

43. Шпилівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I - III ступенів - дошкільний навчальний заклад Сумської районної ради Сумської області.

44. Шосткинська спеціалізована школа I - III ступенів № 1.

45. Комунальна установа Олександрівська гімназія Сумської міської ради Сумської області.

46. Комунальна установа Сумська гімназія № 1.

47. Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I - III ступенів № 7, м. Суми, Сумської області.

48. Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I - III ступенів № 15 ім. Д. Турбіна.

49. Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I - III ступенів № 18.

Черкаська область:

1. Городищенська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Городищенської районної ради.

2. Драбівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I - III ступенів ім. С. В. Васильченка - гімназія" Драбівської районної ради.

3. Жашківська загальноосвітня школа I - III ступенів № 3 Жашківської районної ради.

4. Жашківська загальноосвітня школа I - III ступенів № 5 Жашківської районної ради.

5. Тетерівська загальноосвітня школа I - III ступенів Жашківської районної ради.

6. Кам'янська загальноосвітня школа I - III ступенів № 1 Кам'янської районної ради.

7. Лисянська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Лисянської районної ради.

8. Бужанська загальноосвітня школа I - III ступенів Лисянської районної ради.

9. Маньківська загальноосвітня школа I - III ступенів № 1 Маньківської районної ради.

10. Монастирищенська спеціалізована школа I - III ступенів № 5 Монастирищенської районної ради.

11. Тальнівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Тальнівської районної ради.

12. Сушківська загальноосвітня школа I - III ступенів Уманської районної ради.

13. Христинівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Христинівської районної ради.

14. Байбузівська загальноосвітня школа I - III ступенів Черкаської районної ради.

15. Чорнобаївська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Чорнобаївської районної ради

16. Вереміївський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I - III ступенів" Чорнобаївської районної ради.

17. Шполянська загальноосвітня школа I - III ступенів № 1 Шполянської районної ради.

18. Черкаська спеціалізована школа I - III ступенів № 13 Черкаської міської ради.

19. Канівська загальноосвітня школа-інтернат I - III ступенів Черкаської обласної ради.

20. Смілянська загальноосвітня школа I - III ступенів № 7 Смілянської міської ради.

21. Смілянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I ступеня - гімназія ім. В. Т. Сенатора" Смілянської міської ради.

22. Уманська загальноосвітня школа I - III ступенів ім. В. І. Чуйкова Уманської міської ради.

Чернівецька область:

1. Комунальна обласна школа-інтернат "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей".

2. Новоселицька гімназія.

3. Лужанський загальноосвітній навчальний заклад I - III ступенів ім. В. Орлецького Кіцманського району.

4. Навчальний виховний комплекс "Берегометська гімназія" Вижницького району.

5. Колінковецький навчальний виховний комплекс I - III ступенів Хотинського району.

6. Герцаївська загальноосвітня школа I - III ступенів.

7. Димківський навчальний виховний комплекс I - III ступенів Глибоцького району.

8. Михальчанська загальноосвітня школа I - III ступенів Сторожинецького району.

9. Путильська гімназія.

10. Кострижівська загальноосвітня школа I - III ступенів Заставнівського району.

11. Сокирянська гімназія.

12. Кельменецький ліцей.

Чернігівська область:

1. Борзнянська загальноосвітня школа I - III ступенів ім. Христини Алчевської Борзнянської районної ради.

2. Деснянська гімназія Козелецької районної ради.

3. Карильська загальноосвітня школа I - III ступенів Коропської районної ради.

4. Свердловська загальноосвітня школа I - III ступенів Коропської районної ради.

5. Корюківська гімназія Корюківської районної ради.

6. Дроздівська загальноосвітня школа I - III ступенів Куликівської районної ради.

7. Ріпкинська гімназія.

8. Ріпкинська загальноосвітня школа I - III ступенів № 2 Ріпкинського району.

9. Чернігівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 3 Чернігівської міської ради.

10. Чернігівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 7 Чернігівської міської ради.

11. Чернігівський колегіум № 11 Чернігівської міської ради.

12. Загальноосвітня спеціалізована школа I - III ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова.

13. Ліцей № 15.

14. Інформаційно-технологічний ліцей № 16 Чернігівської міської ради.

15. Чернігівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 19 Чернігівської міської ради.

16. Чернігівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 20 Чернігівської міської ради.

17. Чернігівський ліцей № 22 Чернігівської міської ради.

18. Чернігівська загальноосвітня школа I - III ступенів № 29 Чернігівської міської ради.

19. Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю.

20. Чернігівський ліцей № 32 Чернігівської міської ради.

Місто Київ:

1. Київський військовий ліцей імені Івана Богуна.

Директор Інституту
інноваційних технологій
і змісту освіти



О.А. Удод



вгору