Документ v0180832-19, поточна редакція — Прийняття від 31.05.2019

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

31.05.2019  № 180

Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-П (місячна) "Звіт про виробництво промислової продукції за видами"

Відповідно до статей 4, 14, 18 Закону України "Про державну статистику", підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481, ураховуючи положення статей 80, 81, 95 Цивільного кодексу України, частини 8 статті 19 та статті 55 Господарського кодексу України, з метою подальшого вдосконалення державних статистичних спостережень зі статистики промисловості й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму державного статистичного спостереження № 1-П (місячна) "Звіт про виробництво промислової продукції за видами", що додається, та ввести її у дію, з 01 лютого 2020 року.

2. Поширити форму державного статистичного спостереження, затверджену цим наказом, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців.

3. Департаменту статистики виробництва (Петренко І.С.):

1) здійснювати методологічне керівництво щодо збирання й опрацювання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом;

2) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному веб-сайті Держстату.

4. Керівникам територіальних органів Держстату забезпечити в установленому порядку збирання, опрацювання та подання даних за формою державного статистичного спостереження, затвердженою цим наказом.

5. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.

6. Визнати таким, що втратив чинність, з 01 лютого 2020 року наказ Держстату від 06 липня 2018 року № 126 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-П (місячна) "Звіт про виробництво промислової продукції за видами".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Жук І.М.

Голова

І.Є. Вернер

{Текст взято з сайту Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua}вгору