Документ v0157900-15, поточна редакція — Прийняття від 21.08.2015

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.08.2015  № 157

Про затвердження тестових завдань на знання законодавчої бази (професійний тест) для зайняття посади прокурора місцевої прокуратури та посад керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників

На виконання пункту 5-1 розділу XIII "Перехідні положення" Закону України "Про прокуратуру", пункту 3.3 Порядку проведення тестування для зайняття посади прокурора місцевої прокуратури, пункту 6.3 Порядку проведення чотирирівневого відкритого конкурсу на зайняття посад керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників, затверджених наказом Генерального прокурора України від 20.07.2015 № 98, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 31.07.2015 за № 928/27373 та № 929/27374, з метою якісного кадрового наповнення місцевих прокуратур, керуючись статтею 9 Закону України "Про прокуратуру", НАКАЗУЮ:

1. Затвердити тестові завдання на знання законодавчої бази (професійний тест) для зайняття посади прокурора місцевої прокуратури та посад керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників (далі - тестові завдання), що додаються.

2. Заступнику Генерального прокурора України Сакварелідзе Д.Г.:

2.1. Забезпечити в установленому порядку оприлюднення тестових завдань на офіційному веб-порталі Генеральної прокуратури України.

2.2. Вжити заходів для забезпечення належного функціонування комп'ютерного програмного комплексу для проведення тестування.

2.3. Вжити заходів для забезпечення передання Генеральній прокуратурі України майнових прав на тестові завдання до початку проведення тестування.

Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Генерального прокурора України Сакварелідзе Д.Г.

З наказом ознайомити працівників Генеральної прокуратури України, надіслати його керівникам регіональних прокуратур та виконувачу обов'язків ректора Національної академії прокуратури України, довести до відома прокурорсько-слідчих працівників.

Генеральний прокурор
України державний радник
юстиції 2 класуВ. Шокін

{Завдання не наводяться}

{Текст взято з сайту Генеральної прокуратури України http://www.gp.gov.ua}вгору