Документ v0128834-15, поточна редакція — Редакція від 22.09.2015, підстава - v0163834-15

ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.09.2015  № 128

Про робочу групу з підготовки порядку проведення епідеміологічного обстеження (розслідування) спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної
санітарно-епідеміологічної служби
№ 163 від 22.09.2015}

Відповідно до підпункту 2 пункту 4 Положення про Державну санітарно-епідеміологічну службу України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 400, керуючись статтею 32 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та статтею 36 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та з метою встановлення причин виникнення і прийняття необхідних заходів для ліквідації групових інфекційних захворювань та харчових отруєнь НАКАЗУЮ:

1. Створити робочу групу з підготовки порядку проведення епідеміологічного обстеження (розслідування) спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь (далі - робоча група) в складі, що додається.

2. Голові робочої групи (Доан С.І.) визначати дати та місце проведення засідань з інформуванням про це членів робочої групи.

3. За результатами роботи робочої групи підготувати проект наказу МОЗ України "Про порядок проведення епідеміологічного обстеження (розслідування) спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь" до 01.10.2015 року

4. Керівникам територіальних органів Держсанепідслужби України та державних установ, що входять до сфери її управління відрядити членів робочої групи, згідно з затвердженим складом, для участі в її засіданнях.

5. Витрати по відрядженню віднести за основним місцем роботи членів робочої групи.

6. Контроль за виконання наказу покласти на директора Департаменту реформування та державного санітарно-гігієнічного нагляду Держсанепідслужби України М.М. Максимчук.

Т.в.о. Голови

С.В. Протас


Додаток
до наказу Держсанепідслужби України
04.09.2015 № 128

СКЛАД
робочої групи з підготовки порядку проведення епідеміологічного обстеження (розслідування) спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь


Доан С.І.

-

начальник Управління соціально-гігієнічного моніторингу та аналізу ризиків Держсанепідслужби України (голова робочої групи)


Максимчук М.М.

-

директор Департаменту реформування та державного санітарно-гігієнічного нагляду Держсанепідслужби України


Даниленко О.М.

-

начальник відділу санітарного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань Департаменту реформування та державного санітарно-гігієнічного нагляду Держсанепідслужби України


Лугач О.О.

-

начальник відділу безпеки факторів середовища життєдіяльності людини та оцінки ризиків Управління соціально-гігієнічного моніторингу та аналізу ризиків Держсанепідслужби України (заступник голови робочої групи)


Романко Г.М.

-

головний спеціаліст відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань, санітарної охорони середовища Департаменту реформування та державного санітарно-гігієнічного нагляду Держсанепідслужби України (секретар робочої групи)


Забродська Т.М.

-

заступник начальника Управління організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Головного управління Держсанепідслужби у м. Києві


Бірюков С.В.

-

лікар з загальної гігієни відділу надання адміністративних послуг Головного управління Держсанепідслужби у м. Києві


Костенко Є.В.

-

головний спеціаліст епідеміологічного відділу Дніпропетровського міського районного управління Головного управління Держсанепідслужби у Дніпропетровській області


Хоменко Т.В.

-

помічник лікаря-епідеміолога відділу соціально-гігієнічного моніторингу Головного управління Держсанепідслужби у Київській області


Ніколаєць В.І.

-

лікар з гігієни харчування відділу організації санітарно-гігієнічних досліджень ДУ "Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України"


Глушкевич Т.Г.

-

завідувач бактеріологічною лабораторією ДЗ "Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України" (за згодою)


Колеснікова І.П.

-

завідувач кафедри епідеміології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, радник Голови Держсанепідслужби України з епідеміологічних питань (за згодою)


Зарицький А.М.

-

професор, д. м. н., завідувач лабораторією кишкових інфекцій та паразитозів ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України" (за згодою)


Малиш Н.Г.

-

к. мед. н., асистент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією Сумського державного університету


Козішкурт О.В.

-

к. мед. н, доцент кафедри загальної та клінічної епідеміології та біобезпеки Одеського національного медичного університету, завуч кафедри

{Додаток із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної санітарно-епідеміологічної служби № 163 від 22.09.2015}

{Текст взято з сайту Держсанепідслужби України http://www.dsesu.gov.ua}вгору