Друкувати   Шрифт: або Ctrl + mouse wheel

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.11.2014  № 124

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Генеральної прокуратури № 8 від 18.01.2019}

Про внесення змін та доповнень до Регламенту Генеральної прокуратури України

З метою удосконалення порядку розгляду документів у центральному апараті, керуючись статтею 15 Закону України «Про прокуратуру», НАКАЗУЮ:

1. Внести наступні зміни та доповнення до Регламенту Генеральної прокуратури України, затвердженого наказом Генерального прокурора України від 12.04.2012 № 35:

1.1. Пункт 7.14 викласти у такій редакції:

«7.14. Генеральному прокурору України або виконувачу його обов’язків подаються на розгляд документи та звернення, що надійшли на його ім’я від Президента України, Голови Верховної Ради України, Глави Адміністрації Президента України, Прем’єр-міністра України, Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, Голови Конституційного Суду України, Голови Верховного Суду України, голів вищих спеціалізованих судів України, Міністра внутрішніх справ України, Міністра юстиції України, Голови Служби безпеки України, Голови Державної фіскальної служби України, Голови Державної прикордонної служби України, Голови Вищої ради юстиції, Голови Центральної виборчої комісії, а також запити народних депутатів України, звернення Героїв України, Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, скарги на дії першого заступника та заступників Генерального прокурора України, інші документи та звернення з актуальних питань, що викликали підвищену увагу громадськості та засобів масової інформації».

1.2. У пункті 7.16 слова «Міністра доходів і зборів України» замінити словами «Голови Державної фіскальної служби України».

З наказом ознайомити першого заступника та заступників Генерального прокурора України, працівників Генеральної прокуратури України, надіслати прокурорам обласного рівня, ректору Національної академії прокуратури України.

Генеральний прокурор України

В. Ярема