Документ v0121884-16, поточна редакція — Прийняття від 25.11.2016

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

РІШЕННЯ

25.11.2016  № 121

Про внесення змін до Регламенту Національного агентства з питань запобігання корупції

Відповідно до частини першої статті 8, пункту 1 частини першої статті 12, частини другої статті 13 Закону України "Про запобігання корупції" Національне агентство з питань запобігання корупції ВИРІШИЛО:

1. Пункт 3.4 розділу III Регламенту Національного агентства з питань запобігання корупції, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 12 квітня 2016 року № 1 (зі змінами), доповнити новим абзацом такого змісту:

"При проведенні в установленому порядку перевірок письмові запити до державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання незалежно від форми власності та їх посадових осіб, громадян та їх об'єднань з вимогою надання документів та/або інформації, необхідних для виконання покладених на НАЗК завдань, підписує член Національного агентства, та/або за дорученням члена Національного агентства - керівник та заступник керівника самостійного структурного підрозділу, роботу якого координує відповідний член Національного агентства.".

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Національного агентства з питань запобігання корупції Корчак Н.М.

Голова

Н. Корчак

{Текст взято з сайту НАЗК http://nazk.gov.ua/}вгору