Документ v0110900-18, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 04.09.2018, підстава - v0177900-18

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.06.2018  № 110

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Генеральної прокуратури № 177 від 04.09.2018}

Про інформування суспільства про стан розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень щодо злочинів, пов’язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту в місті Києві та інших містах України в період листопада 2013 року - лютого 2014 року

Відповідно до статей 6, 9 Закону України «Про прокуратуру», з метою забезпечення інформування суспільства про стан розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень, пов’язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту в період листопада 2013 року - лютого 2014 року, НАКАЗУЮ:

1. Керівникам регіональних прокуратур забезпечити надання до Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України інформації про стан досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень щодо злочинів, пов’язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту в місті Києві та інших містах України в період листопада 2013 року - лютого 2014 року, щомісяця до 3 числа в паперовому та електронному вигляді (rrg@gp.gov.ua) за формою, що додається.

2. Першому заступнику та заступникам Генерального прокурора, заступнику Генерального прокурора - Головному військовому прокурору, керівникам самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України у межах компетенції забезпечити:

- опрацювання відомостей, наданих слідчими та прокурорами структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, які здійснюють нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням, забезпечують підтримання обвинувачення у кримінальних провадженнях указаної категорії;

- надання до Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України узагальненої інформації щомісяця до 5 числа за формою, що додається.

3. Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжити ведення реєстру кримінальних проваджень щодо правопорушень, пов’язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту під час Революції Гідності (далі - Реєстр).

3.1. Забезпечити опрацювання наданої інформації, а також своєчасне оновлення відомостей Реєстру.

3.2. У взаємодії з Департаментом інформаційних технологій, документального та матеріально-технічного забезпечення, додержуючись вимог статті 222 Кримінального процесуального кодексу України щодо нерозголошення даних досудового розслідування, забезпечити розміщення даних Реєстру на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Генеральної прокуратури України від 02.06.2017 № 164 «Про порядок інформування суспільства про стан досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень щодо злочинів, пов’язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту, які відбувалися у Києві та інших містах України в період листопада 2013 року - лютого 2014 року».

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Генерального прокурора Стрижевську А.А.

Генеральний прокурор України

Ю. ЛуценкоДодаток
до наказу Генеральної
прокуратури України
07.06.2018 № 110

ІНФОРМАЦІЯ
про стан досудового розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень щодо злочинів, пов’язаних із перешкоджанням проведенню мирних акцій протесту, що відбувалися у Києві та інших містах України в період листопада 2013 року - лютого 2014 року, які розслідувались (розслідуються) слідчими регіональних прокуратур

{Текст взято з сайту Генеральної прокуратури України http://www.gp.gov.ua}вгору