Документ v0106832-19, поточна редакція — Прийняття від 13.03.2019

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

13.03.2019  № 106

Про внесення змін до Положення про раду респондентів при Державній службі статистики України, затвердженого наказом Державної служби статистики України від 14 грудня 2018 року № 274 "Про створення ради респондентів при Державній службі статистики України"

Відповідно до частини шостої, восьмої статті 22 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", підпункту 13 пункту 6, пунктів 8, 9 та 13 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 481, та з метою проведення фахових консультацій з основних питань державної статистичної діяльності НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Положення про раду респондентів при Державній службі статистики України, затвердженого наказом Державної служби статистики України від 14 грудня 2018 року № 274 (далі - Положення), доповнивши абзац перший пункту 2 розділу ІІІ Положення словами та знаками:

"Строк повноважень голови ради респондентів та заступника голови ради респондентів становить один рік. На першому засіданні ради респондентів після закінчення строку повноважень розглядається питання обрання на наступний строк голови ради респондентів та заступника голови ради респондентів.".

2. Департаменту планування та координації статистичної діяльності (Позняк Ю.Є.) надати протягом трьох робочих днів департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) цей наказ в електронному форматі для оприлюднення на офіційному веб-сайті Держстату.

3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О.А.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Держстату протягом трьох робочих днів після отримання його електронної версії.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова

І.Є. Вернер

{Текст взято з сайту Держстату України http://www.ukrstat.gov.ua}вгору