Документ v0099568-16, поточна редакція — Прийняття від 16.02.2016

ПРАВЛІННЯ ФОНДУ ЗАГАЛЬНООБОВ'ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ НА ВИПАДОК БЕЗРОБІТТЯ

ПОСТАНОВА

16.02.2016  № 99

Про продовження реалізації Програми розвитку мережі професійно-технічних навчальних закладів державної служби зайнятості до 2017 року

Відповідно до статті 11 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", пункту 14 Статуту Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі - Фонд) та за пропозиціями членів робочої групи правління Фонду з питань реалізації Програми розвитку мережі професійно-технічних навчальних закладів державної служби зайнятості (далі - Робоча група), правління Фонду ПОСТАНОВЛЯЄ:

Виконавчій дирекції Фонду - Державній службі зайнятості (Центральному апарату):

1. Розробити проекти Стратегії розвитку мережі професійно-технічних навчальних закладів державної служби зайнятості до 2020 року (далі - Стратегія розвитку ЦПТО ДСЗ) та плану заходів щодо її реалізації у 2016 році і винести їх на погодження на чергове засідання правління Фонду.

2. Забезпечити організацію виїзного засідання членів Робочої групи в одному з центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у березні поточного року.

3. Переглянути видатки, що визначені у проекті бюджету Фонду на 2016 рік статтею "Професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації" за напрямом "Видатки на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації в ЦПТО ДСЗ" з урахуванням пропозицій членів правління Фонду.

Голова правління Фонду

С. Кондрюк

{Текст взято з сайту Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua}вгору