Документ v0078388-15, поточна редакція — Прийняття від 17.02.2015

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

17.02.2015  № 78

(з основної діяльності)

Про призначення голови державної кваліфікаційної комісії

Відповідно до Закону України "Про професійно-технічну освіту", Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства освіти України від 31.12.98 № 201/469, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 1 березня 1999 р. за № 124/3417, з метою забезпечення підготовки особового складу підрозділів ДСНС України за робітничою професією "Рятувальник-кінолог" на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України НАКАЗУЮ:

1. Призначити головою державної кваліфікаційної комісії з проведення державних кваліфікаційних іспитів у 2015 році за професією "Рятувальник-кінолог" Кушту Олега Михайловича - начальника кінологічної служби відділу організації служби, підготовки та сертифікації аварійно-рятувальних служб Управління організації пожежогасіння, піротехнічних робіт та підготовки підрозділів ОРС ЦЗ Департаменту реагування на надзвичайні ситуації, заступником голови державної кваліфікаційної комісії Біляєва Сергія Васильовича, начальника Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.

2. Начальнику Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України Біляєву С.В. призначити членів державної кваліфікаційної комісії та забезпечити проведення державних кваліфікаційних іспитів за професією "Рятувальник-кінолог".

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Бойка А.П.

Голова

С. Бочковський

{Текст взято з сайту ДСНС України http://www.mns.gov.ua}вгору