Документ v0074809-14, поточна редакція — Прийняття від 18.02.2014

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.02.2014  № 74

Про утворення (визначення) уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції

На виконання Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706 "Питання запобігання та виявлення корупції" та з метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням на підприємствах, установах та організаціях НАКАЗУЮ:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства промислової політики України:

1.1. До 01 січня 2014 року утворити (визначити) та забезпечити функціонування уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції (далі - уповноважені підрозділи) і затвердити положення, керуючись Типовим положенням про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року № 706.

1.2. Звіти про стан виконання заходів з питань запобігання та виявлення корупції за формою, що додається, надсилати до Міністерства промислової політики України щокварталу до 5 числа наступного за звітним періодом місяця починаючи з січня 2014 року.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату Міністерства промислової політики України довести зазначений наказ до відома керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства промислової політики України.

3. Сектору запобігання і протидії корупції забезпечити:

3.1. Координацію діяльності уповноважених підрозділів і надання керівникам державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства промислової політики України, методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.

3.2. Узагальнення та аналіз вищезазначених звітів.

4. Департаменту забезпечення роботи Міністра, документообігу та зв'язків з громадськістю (патронатна служба) опублікувати даний наказ на веб-сайті Міністерства промислової політики України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Бойцун Н.Є.

Міністр

М.К. Короленко

{Форма не наводиться}

{Текст взято з сайту Мінпромполітики України http://industry.kmu.gov.ua}вгору