Про затвердження примірних форм звернень іноземних засобів масової інформації
Держкомтелерадіо України; Наказ, Форма від 19.03.201273
Документ v0073603-12, поточна редакція — Прийняття від 19.03.2012

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

19.03.2012  № 73

Про затвердження примірних форм звернень іноземних засобів масової інформації

На виконання частини одинадцятої статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" та постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 567 "Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі, що додаються:

примірну форму звернення іноземного засобу масової інформації до Держкомтелерадіо України для оформлення подання на видачу посвідки на тимчасове проживання в Україні працівника іноземного засобу масової інформації;

примірну форму звернення іноземного засобу масової інформації до Держкомтелерадіо України для погодження оформлення довгострокових віз працівникам іноземних засобів масової інформації.

2. Розмістити примірні форми звернень іноземних засобів масової інформації на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України.

3. Департаменту інформаційної політики (Червак Б.О.):

здійснювати оформлення подання Держкомтелерадіо України для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні та погодження звернень іноземних засобів масової інформації для видачі довгострокових віз їх працівникам.

4. Контроль за виконання цього наказу покласти на першого заступника Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України А.Л. Мураховського.

Голова
Держкомтелерадіо України


О.В. КурдіновичДодаток 1


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного
комітету телебачення
і радіомовлення України
19.03.2012 № 73

ПРИМІРНА ФОРМА
офіційного звернення іноземного засобу масової інформації до Держкомтелерадіо України для оформлення подання на видачу посвідки на тимчасове проживання в Україні працівникові закордонного ЗМІ

Державний комітет телебачення і радіомовлення України

(Повна назва іноземного засобу масової інформації) просимо відповідно до частини одинадцятої статті 5 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" внести подання Державній міграційній службі України для видачі посвідки на тимчасове проживання в Україні (вказати прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) працівника іноземного ЗМІ; громадянина(ки) (вказати країну); дату, місяць, рік народження; номер і ким виданий паспортний документ) з метою виконання ним (нею) своїх службових обов'язків.


(Прізвище та підпис керівника,
печатка іноземного засобу масової інформації)

Директор департаменту
інформаційної політики


Б.О. ЧервакДодаток 2


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного
комітету телебачення
і радіомовлення України
19.03.2012 № 73

ПРИМІРНА ФОРМА
офіційного звернення іноземного засобу масової інформації до Держкомтелерадіо України для погодження оформлення довгострокових віз працівникам іноземних засобів масової інформації

Державний комітет телебачення і радіомовлення України

(Повна назва іноземного засобу масової інформації) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 567 "Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію" просимо погодити оформлення довгострокової візи для в'їзду на територію України (вказати прізвище, ім'я, по батькові (за наявності) працівника іноземного ЗМІ), громадянина(ки) (вказати країну), (дату, місяць, рік народження, номер і ким виданий паспортний документ) з метою виконання ним (нею) своїх службових обов'язків.

Просимо направити погодження в посольство України (вказати країну).


(Прізвище, підпис керівника
та печатка іноземного засобу масової інформації)

Директор департаменту
інформаційної політики


Б.О. Черваквгору