Документ v0040733-14, поточна редакція — Затвердження від 03.07.2014, підстава - v0294733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


20.06.2014

ПРОТОКОЛ № 40
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури № 294 від 03.07.2014}

Присутні члени комісії:


Доброход С.О.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг (голова Комісії);


Мітін М.М.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг (заступник голови Комісії);


Дудченко О.В.

-

головний спеціаліст відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг;


Блинков Є.В.

-

головний спеціаліст відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг (секретар Комісії);


Балін В.А.

-

перший заступник Голови Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

генеральний директор АсМАП України;


Дробот Ю.С.

-

головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;


Кропивницький С.Є.

-

начальник управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови Комісії Доброхода С.О.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1

СЛУХАЛИ: голову Комісії Доброхода С.О., який представив усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 05.06.2014 № 236 "Про внесення змін до складу Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування" та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяти до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - МОСКВА, який обслуговується молдавським перевізником С. Р. "Torpedo" з паритетним партнером - російським перевізником ООО "Горизон Тур".

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/5-993 від 06.06.2014), про продовження терміну дії дозволу до функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - МОСКВА (час відправлення з м. Кишинів (08-15) - м. Москва (07-15)), терміном на 5 (п'ять) років (копія листа додається до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ПП Дунаєв В. М. з паритетним партнером російським перевізником ООО "Валуйская автоколонна" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - ВАЛУЙКИ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХАРКІВ - ВАЛУЙКИ (час відправлення з м. Харків (07-10) - м. Валуйки (15-00)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника перевізника ПП "Морозан В. В." з паритетним партнером АО "АТБ-14 Флорешты" про продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОБЛЕВО - ФЛОРЕШТИ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОБЛЕВО - ФЛОРЕШТИ (час відправлення з м. Коблево (20-00) - м. Флорешти (21-00)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху після надання ПП "Морозан В. В." діючого договору з автостанцією. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ТОВ "ТАВРТРАНС" з паритетним партнером молдавським перевізником S.R.L. "Micora-Trans" про продовження терміну дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СУДАК - КИШИНІВ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту СУДАК-КИШИНІВ (час відправлення з м. Судак (16-20) - м. Кишинів (13-40)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - КОТОВСЬК, який обслуговується молдавським перевізником S.R.L. "Transnadand Auto" без паритетного партнера.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/8-967 від 30.05.2014), про продовження терміну дії дозволу до функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - КОТОВСЬК (час відправлення з м. Кишинів (12-40) - м. Котовськ (06-50)), терміном на 2 (два) роки (копія листа додається до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ТОВ "ТАВРТРАНС" з паритетним партнером молдавським перевізником S.R.L. "Zarema" про продовження терміну дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЯЛТА - КИШИНІВ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЯЛТА - КИШИНІВ (час відправлення з м. Ялта (20-35) - м. Кишинів (21-40)), терміном на 5 (п'ять) років, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - МОСКВА, який обслуговується молдавськими перевізниками С. Р. "Torpedo", S.R.L. Valiotrans Tur" з паритетним партнером російським перевізником ООО "Горизон Тур".

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/5-994 від 06.06.2014), про продовження терміну дії дозволу до функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - МОСКВА (час відправлення з м. Кишинів (15-00) - м. Москва (15-00)), терміном на 5 (п'ять) років (копія листа додається до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - СОЧІ, який обслуговується молдавським перевізником S.R.L. "Micora-Trans" з паритетним партнером - російським перевізником МУП "Сочиавтотранс".

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/11-1957 від 05.12.2013), про продовження терміну дії дозволу до функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - СОЧІ (час відправлення з м. Кишинів (17-00) - м. Сочі (08-10)), терміном на 5 (п'ять) років (копія листа додається до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ТзОВ "ФЕРЕНС і К" - Рівне" з паритетним партнером "Сервис-Тур" ООД про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - БУРГАС.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - БУРГАС (час відправлення з м. Рівне (07-00) - м. Бургас (12-30)) терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту БРИЧЕНЬ - ЧЕРНІВЦІ, який обслуговується молдавським перевізником S.R.L. "Dac-Trans-Service" без паритетного партнера.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/8-605 від 04.04.2014), про продовження терміну дії дозволу до функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту БРИЧЕНЬ - ЧЕРНІВЦІ (час відправлення з м. Бричень (04-05) - м. Чернівці (13-40)), терміном на 2 (два) роки (копія листа додається до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - ЗАТОКА, який обслуговується молдавським перевізником S.R.L. "Dac-Trans-Service" без паритетного партнера.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/11-639 від 09.04.2014), про продовження терміну дії дозволу до функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - ЗАТОКА (час відправлення з м. Кишинів (08-35) - м. Затока (19-15)), терміном на 2 (два) роки (копія листа додається до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова щодо функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - ОДЕСА, який обслуговується молдавським перевізником S.R.L. "Orizontul" без паритетного партнера.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати Укртрансінспекції розглянути можливість здійснити заходи щодо вирішення питань, викладених у зверненні Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова (вих. № 02/8-701 від 15.04.2014), про внесення змін та продовження до функціонуючого міжнародного автомобільного маршруту КИШИНІВ - ОДЕСА (час відправлення з м. Кишинів (23-10, 23-50) - м. Одеса (08-30, 09-40)), терміном на 2 (два) роки, за умови повернення раніше виданих дозволів (копія листа додається до Протоколу), забезпечивши видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ТОВ "Бенс Експрес" з паритетним партнером німецьким перевізником "Benz GmbH" про внесення змін та продовження терміну дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - ШВАЙНФУРТ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на продовження дії дозволу та внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ОДЕСА - ШВАЙНФУРТ (час відправлення з м. Одеса (10-30) - час відправлення з м. Швайнфурт (02-00)), терміном до (31.10.2016). Питання щодо відповідності маршрутів в українських і німецьких дозволах винести на Українсько-Німецьку змішану комісію. Рішення прийнято членами комісії більшістю голосів, при двох утримавшихся.

По пункту 3

СЛУХАЛИ: голову Комісії Доброхода С.О., який запропонував визначити дату проведення наступного засідання Комісії 04 липня 2014 року.

ВИРІШИЛИ: За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

Голова Комісії:

С.О. Доброход

Протокол вів:

Є.В. Блинков

____________

М.М. Мітін

____________

О.В. Дудченко

____________

В.А. Балін

____________

П.В. Главацький

____________

Ю.С. Дробот

____________

С.Є. Кропивницький

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору