Документ v0039733-14, поточна редакція — Затвердження від 17.06.2014, підстава - v0258733-14

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


06.06.2014

ПРОТОКОЛ № 39
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 258 від 17.06.2014}

Присутні члени комісії:


Доброход С.О.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг (голова Комісії);


Мітін М.М.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг (заступник голови Комісії);


Дудченко О.В.

-

головний спеціаліст відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг;


Блинков Є.В.

-

головний спеціаліст відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг (секретар Комісії);


Балін В.А.

-

перший заступник Голови Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті;


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції.


Залучені фахівці:


Главацький П.В.

-

Генеральний директор АсМАП України;


Дробот Ю.С.

-

головний спеціаліст відділу сприяння організації перевезень Секретаріату АсМАП України;


Кропивницький С.Є.

-

начальник управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";


Якущенко О.В.

-

начальник відділу перевезень управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";


Зубова О.О.

-

головний фахівець відділу перевезень управління транспортних перевезень УДП "Укрінтеравтосервіс";


Лукіна Л.В.

-

виконавчий директор ВГО "ВААП".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови Комісії Доброхода С.О.

2. Доповідь головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1

СЛУХАЛИ: голову Комісії Доброхода С.О., який представив усіх членів Комісії згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 05.06.2014 № 236 "Про внесення змін до складу Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування" та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: взяти до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2

1. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ПП "Модультранс" з паритетним партнером польським перевізником PKS w Ostrowcu Sw. S.A. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ВРОЦЛАВ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЧЕРНІВЦІ - ВРОЦЛАВ (час відправлення з м. Чернівці (11-00) - м. Вроцлав (16-00)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ТОВ "Автосвіт ЛТД" з паритетним партнером білоруським перевізником Філіал "Автобусний парк № 2" ВАТ "Гомельоблавтотранс" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОРОСТЕНЬ - МОЗИР.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОРОСТЕНЬ - МОЗИР (час відправлення з м. Коростень (06-30) - м. Мозир (16-30)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ФОП Стецик Т. В. з паритетним партнером польським перевізником EWE-TRANS sp. z o.o. про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Хмельницький (13-00) - м. Варшава (19-30)) на термін діючого дозволу до 26.02.2017, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ПрАТ "Володимир-Волинське АТП - 10707" з паритетним партнером польським перевізником Anna Wankiewicz MAXIM-TRANS про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ЗАМОСЦЬ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ЛУЦЬК - ЗАМОСЦЬ (час відправлення з м. Луцьк (05-50) - м. Замосць (12-00)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ФОП "Харкавий В. І." з паритетними партнерами угорським перевізником SZAKI-TOURS KFT, італійським перевізником TRAVEL WORLD S. r.l. про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - БУДАПЕШТ - ТУРИН.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - БУДАПЕШТ - ТУРИН (час відправлення з м. Хмельницький (09-00) - м. Турин (08-30)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ФОП "Харкавий В. І." з паритетним партнером польським перевізником Marek Sobczak про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - БИДГОЩ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - БИДГОЩ (час відправлення з м. Хмельницький (07-00) - м. Бидгощ (06-00)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ПФ "Арман" з паритетним партнером чеським перевізником "REGA&R" spol. s r. o. про внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - ПРАГА.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - ПРАГА (час відправлення з м. Херсон (03-00) - м. Прага (10-00)) на термін діючого дозволу до 11.04.2017, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ТзОВ "Львівське АТП-14631" з паритетним партнером польським перевізником PKS "POLONUS" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДРОГОБИЧ - ВАРШАВА.

ВИРІШИЛИ: згідно з підпунктом 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358 (далі - Порядок), відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту ДРОГОБИЧ - ВАРШАВА (час відправлення з м. Дрогобич (19-30) - м. Варшава (22-30)), у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ТзОВ "Львівське АТП-14631" не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведеному у підпункті 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ТзОВ "Львівське АТП-14631" з паритетним партнером німецьким перевізником AS KARPATEN&KRIM TOURS GmbH про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - БОНН.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ХЕРСОН - БОНН (час відправлення з м. Херсон (21-00) - м. Бонн (05-10)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізників ТзОВ "ФЕРЕНС і К" - Рівне" та ФОП "Мартинюк О.П." з паритетним партнером Uslugi Transportowe Pyziolek Grzegorz про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ЛОДЗЬ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту РІВНЕ - ЛОДЗЬ (час відправлення з м. Рівне (08-00) - м. Лодзь (09-00)), терміном на 3 (три) роки. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ПП Морозан В.В. з паритетним партнером молдавським перевізником FIRMA "ALGALIA" про внесення змін та продовження терміну дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОБЛЕВО - КИШИНІВ.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на внесення змін та продовження терміну дії дозволу до функціонуючого регулярного міжнародного автомобільного маршруту КОБЛЕВО - КИШИНІВ (час відправлення з м. Коблево (06-30) - м. Кишинів (10-30)), на термін діючого дозволу до 14.08.2018, за умови повернення раніше виданих дозволів. Укртрансінспекції забезпечити видачу відповідних дозволів із внесенням відповідного розкладу руху. За це рішення члени Комісії проголосували більшістю голосів.

12. СЛУХАЛИ: головного спеціаліста відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Блинкова Є.В., який оголосив перевізника ПП "Біплан" з паритетними партнерами молдавськими перевізниками S.R.L. "ARIC-AFS", S.R.L. "TRAND-LEAHU" про відкриття регулярного міжнародного автомобільного маршруту ПРИМОРСЬКЕ - КИШИНІВ.

ВИРІШИЛИ: згідно з підпунктом 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку відмовити у відкритті регулярного міжнародного автомобільного маршруту ПРИМОРСЬКЕ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Приморське (16-00) - м. Кишинів (23-00)), у зв'язку з тим, що подані документи перевізником ПП "Біплан" не в повному обсязі відповідають переліку документів, наведеному у підпункті 3.1.4 пункту 3.1 глави 3 Порядку. За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.

По пункту 3

СЛУХАЛИ: голову Комісії Доброхода С.О., який запропонував визначити дату проведення наступного засідання Комісії 20 червня 2014 року.

ВИРІШИЛИ: За це рішення члени Комісії проголосували одноголосно.


Голова Комісії:

С.О. Доброход


Протокол вів:

Є.В. Блинков


____________

М.М. Мітін

____________

О.В. Дудченко


____________

В.А. Балін

____________

П.В. Кравченко


____________

П.В. Главацький

____________

Ю.С. Дробот


____________

С.Є. Кропивницький

____________

О.В. Якущенко


____________

О.О. Зубова

____________

Л.В. Лукіна

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}вгору